Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím co tvrdí nějaký teplouš Semjon Gayínek ani kdo to je. Ale Zemana jsem našel v seznamu konfidentů StB pod pseudonymem MAN, jak už bylo na tomto serveru uvedeno. Chápu, že to Zemanův ovčinec dráždí, ale ten MAN je v seznamu skutečně uveden, jak si může každý ověřit.
  • Ta Becherovka a rozvalování se jeho ovčince na pražském hradě a na zámku v Lánech něco stojí a Becherovič to ze svého platit nebude.
  • Škoda, že se fandové obou táborů podporující toho svého kandidáta, nedrží selského rozumu. Ten praví, že správné je to, co je dobré. Smýšlená pseudofakta, rány pod pás, nepoctivé vychvalování vlastností, které kandidát nemá. A přitom je všem jasné, nebo mělo by být, že dobrým může být pouze ten, který se nebude bát nést svou kůži na trh při prosazování většinových návrhů občanů, když poslanci toto nerespektují. Když nám poví vždy pravdu o dění v evropských institucích. Když nebude zrazovat své sliby voličům, když zájem státu - občanů, firem, podnikatelů, budou nad jeho zájmy. A když to bude ten, který ví co je prezidentský stolec, co obnáší, jaké kejkle provádí některé politické strany a na vše, co je špatné, bude upozorňovat vládu i Parlament, a vyzývat je o nápravu. Takového poznám jenom jednoho ze dvou kandidátů Ostatní vlastnosti, zda dobré, nebo špatné, mě nezajímají, pokud toto vše bude tak, jak slibuje. Ten jeden. Všichni jistě víte, koho tím myslím.
  • Ještě jste zapomněl připomenout, že když chtěl člověk něco stavět, tak sice nesehnal matroš (pokud neměl dobrýho známýho ve stavebninách), ale každou chvíli byla někde akce "Z" a takhle v podvečer se vzalo kolečko a dojelo se pro písek a pár cihel - vždyť to bylo všech, tak jaká krádež. Jo, to byly časy, jen holt člověk nesměl naštvat sousedy, jinak ho práskli. A proto byly i ty sousedský vztahy takový přátelštější než dneska *14*
  • Hnojometi, makejte, neflákejte se! Miloš na Vás spoléhá.
  • Horáček fortunu už nevlastní ale je fakt že se stáhl.
  • Je zajímavé, že ani Horáček jako majitel Fortuny už nevěří Drahošovi a obrátil kurzy. Asi nechce už víc prodělat když jej zbytečná kampaň stála 30 mega.
  • Milý Jiří , už chladíme šampáňo !
  • co píšeš je hnusný za všechny ty miliony popravenejch a umučenejch lidí
  • NEUTřeL- politika prezidenta není vo ekonomice, na to je vláda vogo ! Mně pan Šefčík připomínal nadrženýho chameleona volič pravičák vobdivovatel czcínskejch komunistů haha
  • .
  • I po smrti musíš být soudruhům komunistům vděčný za to, že prezidentem jsi byl díky jejich hlasům, zvolili Tě komunisti :-).
  • Pouze teplouš Semjon Gayínek tvrdí, že pan prezident Zeman byl konfident STB, jenže Semjon je idiotskej havloid, kterej neumí číst!!!
    Takže asi tak!!!







    YEAH !!!
  • http://bleskove.cz/zpravy/10358-zemanovi-fanousci-dostali-zakaz-vyjadrovani?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=denni-tisk
  • Moc reakcí na tu tvou blbost nemáš. Já také nereaguji na ty tvé slinty. Jen konstatuji, že lidi se už nedají opít rohlíkem tak jako v 89 a podobným kydům už stejně nevěří.
  • Drahoš mystifikuje, demagogicky dezinterpretuje důležité události, tedy překrucuje k obrazu svému to, co se událo, taktéž nálepkuje jemu nevyhovující osoby a záměrně vyvolává spory. Např. voliče Zemana označil za ovlivněné ruskými tajnými službami. Drahoš nejenže podceňuje inteligenci voličů, on zároveň vytváří a hrotí spory mezi ČR a Ruskou federací, a to zatím ještě pořád není prezidentem. Nedovedu si představit horšího prezidenta ČR než Drahoše.
  • ostatní mohou reagovat jinak než Ty.
  • OvcanHavel
    Vyprošuji si aby mne poslední komunistický prezident, který byl uměle komunisty dosazen v rámci jejich pomsty českému národu tituloval soudruhem.
    Naučte se laskavě etiketě vy jeden sprostý alkoholiku *16* *12* !!!
  • ObcanHavel
    to už jsi říkal, dokonce 2x jen u tohoto příspěvku, něco nového tam nemáš soudruhu?
  • OvcanHavel
    I já volím pana prezidenta M. Zemana.

    Ve jménu Pravdy a Lásky, samozřejmě.
    NEJSME JAKO ONI (nenávisti a žluče plná lumpen kavárna)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit