Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je mně špatně z těch příspěvků, důchodce a signatář Charty 77
    • Souhlasím s plně s Vámi. Číst zakomplexované anonymní výkřiky má stejnou cenu jako výkřiky tvrdého jádra fotbalových fanoušků.
      • A proč jste se nepodepsal ?
    • Ta si tu svoji chartu strč, víš kam. Díky takovým jako ty to tady tak vypadá.
    • A z toho, co se děje, Vám špatně není??
  • zde jsou zajímavé informace i o politice *4*

    http://www.youtube.com/watch?v=9P3q50rvXYU
  • jak říká kolega Klas-pochytat,mučit a pak popravit celou tu vládnoucí bandu-samozřejmě ze všech stran co sedí v parlamentu-včetně všech příbuzných a potomkůJen tak bude jistota,že je tato země očištěna od zkorumpované a zlodějské mafie napojené na světové židozednáře.Jinak to nemá význam vycházet do ulic.Oni jsou tak drzí a bezpáteřní,že je osud tohoto národa vůbec nezajímá,Probudte se všichni,jinak naše děti budou žrát hlínu a u toho je bude bičovat obřezaná kreatůra s jarmulkou *11*
    • Mám výhradu jen k poslední větě: pořád mi to přijde jako lepší možnost oproti variantě, kdy zde bude vládnout moslemín,.z minaretů by znělo mečení muezzinů, pořád samé modlení a nějaký vyschlý stařec by rozhodoval o tom, co je správné.
    • Nech se vyšetřit..
      • nech se vysetrit sama jalovice *16*
        • Proč odpovídáš pod jiným nickem, Míšo?
        • ty si bez mozek pozná se to podle tvých příspěvků !!!
  • Je třeba vykopat modrou zlodějskou lůzu a věci vykurvené-je to hnus, kdy zloději nastolují nmorálku ve zkorumpované zemi. Křivohubka, drobil, Věci V.-hnus morálky-jak můžou vést stát!!!
  • Přijďte, nadávat doma, vám nepomůže. Přijďte na náměstí říct, co si myslíte o této korupční vládě. Ve všech velkých městech ČT. Jde nám o včechno. Už se nenecháme ožebračovat. Oni si rozdávají statisícové odměny, nebojují proti korupci, spíš ji podporují, a ožebračují lidi.
  • Podle mne špatně připravené a organizace žádná. Národní rada měl nejdříve udělat konferenci, na kterou měla pozvat zainteresované strany, včetně Slovenska. Tam se měl domluvit jednotný postup a předložit návrh, co bude dál. To by se určitě dostalo mezi média, ta by neměla kam couvnout. Podle té konference by NR věděla, jakou má podporu. Studentům v roce 1989 to vše připravila STB a rebelové v KSČ (Lorenc,Hegenbart, Lenárt, Hofman), včetně mrtvoly Šmída. To byl impuls. Pak to nechali 30 hodin omílat v TV a rozhlase a bylo to rozjeté. Toto je nic.Mám dojem, že tam může přijít pár čumilů, ale hlavně by tam měli promluvit lidé z nichž by se případně rekrutovala nějaká vůdčí skupinka, za kterou by národ šel. Nejlépe by bylo dostat přes hubu od pořádkových sil. Byl by to sice malý, ale aspoň nějaký impuls, který by lidi trochu vyburcoval.
    • Taky si přeju změnu k lepšímu, ale vybrané datum se mi jeví jako ne zrovna vhodné. Pokud vše proběhne v klidu, média z toho udělají pouze shromáždění k výročí okupaci republiky. Pokud někdo dostane přes hubu, bude se žvanit o extremistech a radikálech, kteří narušili pokojné shromáždění.
    • Taky si myslím, že moc lidí se nesejde. Hodně lidí píše na netu ale pak budou sedět doma a přitom už je skoro pozdě na klidné změny. Vše patří zahraničním majitelům a ti si to po dobrém vzít nedají. vždyť dnes už nejsme v ničem soběstační a jsme závislí jen na dovozu. To co s touto republikou udělali politici a jejich páni by se dalo hodnotit jako vlastizrada. A když mluvím s lidmi jestli do toho 15.3. jdou, tak většina o ničem neví. Tak si myslím, že politici a TV se zase vysmějou ,že se sešlo jen pár křiklounů. -Jak rád bych se mýlil, já jdu !!!
    • Lery s tou přípravou listopadu 1989 máš naprostou pravdu. To jenom pomatenci, bez vlastního rozumu věřili v tzv. " Sametovou revoluci", kterou jim donekonečna omýlali Havlovci a spolek disidentů.
  • Bez zprovoznění dostatečného množství katovských mučíren,a jejich osazení co nejkrutějšími katy,se ve stávajícím kapitalistickém svinčíku,pořádek neudělá.
    • sám tak skončíš ...psychopate *7*
  • Pokud se v uvedeném bude motat ČSSD,tak je lepší být doma a věnovat se s.xu.Protože ČSSD je stejný politický dobytek,jako pravice.Obojím jde pouze o svoje politická koryta a o to co ještě pro sebe urvat.Pouze pokud mladá generace bude bojovat za svojí budoucnost,tak za to stojí tam jít.A to pod heslem:"Kdo si dluhy nadělal,ať si dluhy zaplatí".Pokud někdo neumí ihned začít splácet nasekané dluhy,tak je pro budoucí generace k ničemu.Rozkrádat zemi a dělat dluhy,to dokáže každý blb.Uvedené nám političtí lumpové předvádějí dvaadvacet roků.Urychlené splácení nasekaných dluhů je to hlavní,co tato země potřebuje.Oproti tomu je přímá,nebo nepřímá volba prezidenta pouhou šaškárnou.Darebáka prezidentem dokáže zvolit nejen Senát a Sněmovna ale i stádo obyčejných českých blbů v přímé volbě.
  • koho místo nich ?? jsou lidé připraveni an změny ??

    dokud budou lidé stejně jako politici krást a a podvádět , nebudeme se mít lépe !!

    jací jsou lidé takové jsou vlády !!!!
  • bude tam jen pár desítek lidí
    • I když tam bude jen pár desítek lidí, je to dost k ukázání, že se tady pořád něco děje a něco chystá. Že nejsou všichni lidé jen loutky a ovce, které nahání ovčácký pes na pastvu a zase zpět. Hledejme takové politiky, kteří mají morální, etické, zásady. Ty jsou nejpřísnější a vždy pravdivé. Zákony jsou už v tuto chvíli překroucené. Zástupná demokracie je nefunkční útvar, spějící k totalitě horší, než tu byla.
      nejsme-otroci.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit