Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Toho Babiše by už opravdu měli zavřít a nebo alespoň vrátit na Slovensko!
  • sajmone?
  • i r..tard sajmon koblihář má bohužel právo hlasovat. Ale přece toho blba během voleb nezavřeme do blázince.
  • Já bych to klidně ponechal jak to je, jen by prostě na konci volebního období měla VŽDY následovat spravedlivá odměna za vykonanou práci - DEFENESTRACE. Napříč politický spektrem...
  • ... on totiž každej podnikatel je fašista, viz Schwarzenberg a koncentrák v Letech!
  • Co je to "hnutí"? Jaké ideály svobody, demokracie, humanity nabízí? Řídit stát jako podnik? To je fašismus.
  • víme sajmon, ukrádst
  • *1* *1* *1*
  • ... ano i já, absolutní blb Simona, mám stejný hlasovací právo jako normální jedinec
  • tady někdo krade i to co se ukrádst nedá že falešný kumule a máš rád násilí a bureše viď,ale bacha na každýho jednou dojde i na guru bureše a je vidět jak příznivce asociace neofašistických oberzmr.ů dokáže diskuze rozčílit a to že používáš něco co ti nepřísluší tak v tom je bureš docela dobrej ,ale jen do té doby než totéž používají na něm.
  • By se hodilo nejvíc kreatuře burešopitomio,slabostí demokracie je že i absolutní blb má stejný hlasovací právo jako normální jedinec a tohle je ta lepší volba ta druhá je totáč a to už tu bylo a i sůdruh Hitler se dostal demokraticky k moci a fandil mu jak bankéř z jůesej tak šlechtic z Pruska či dělník z Ruska a dokonce i dělník z Německa a co z toho bylo.Nezávislá justice.policie,armáda a zejména v ČR nezávislé státní zastupitelství a parlamentní demokracie funguje dobře,no a rozumný sdělovací média-ale to už je asi moc.
  • ... tedy diskuzí ... to jsou jen moje stále se opakující kokotiny,
  • lepší kalousek než babiš a končíme protože v agrofertu se probudila hlasovací centrála pro boj s diskuzí na internetu *1* *1* *1*
  • ... a to jsem prosím chromajzl, prostě rád dostávám do držky.
  • Bych mu do tý vyurinovaný huby ještě narval účtenku z eet.Ja su jediný kdo v týhle zemi bude jíst zmrzlinu a ostatní jen na povel-pravil stbák bureš.
  • Já jsem dokázal howno a proto budu volit Kalouska
  • soudruh benda by měl vyjít jako pracující mezi lidi -ještě tam za svůj život nebyl a ta zkušenost mu nesmírně chybí.Na druhou stranu poslouchat žvásty odborářů o tom kterak zubožený živnostník žene do fabriky pro svůj hvězdný výdělek ,tak to je taky síla ,zejména dneska kdy se po Slovakách se množí Madaři,Bulhaři ,a pod. a produktivita klesá a klesá a pokud jsi Čech a dělník tak si někteří jedinci myslí že si děláš bžundu.Nojo když oni nás ti absolventi (a absolventky-pro feministky)humanitních oborů nějak neuživí.Jo kde jsem to slyšel jak nás služby uživí a někteří vyučení jedinci ve strojírenství neví jak vypadá pérovka ,ale je pravdou že na facebooku a wikipedii najdou prý všechno,možná i chleba. *1*
  • Jo a jeden migrant ze Slovači co má kradouska plnou hubu si na tom udělal politickej vejvar a pak že víme koho má občan v ČR volit a nevolit.Podotykam že pro mě je každý slušný občan ČR dobrý bez ohledu na národnost a barvu kůže a je alespoň trochu hrdý na náš stát i Evropu a koneckonců i na život na týhle planetě.
  • Zastáváš se kalouse?
  • No akorát že nejvíc křičí stbák co velké firmy dělí na malé co vykradou dotace z EU a po 5 letech převede zpět ,to je mrhání.Tohohle kradení nebýt,tak by mohli mít všichni 2 měsíce dovolené.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit