Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A proč v tv se najednou rozeřve reklama? Přece jde o zisky !

  • Z hospod- jedno jak nazyvanych, jestli putyka, palac, restaurace- kde cokoliv rve , hudba reprodukovana, ziva, jakesi gitary, fotbal z televize, proste odchazim aniz bych si tam poridil vypalenou sirku. Soucasne je zarazuji na listinu nezadoucich a jiz se do nich nevracim. Mam ten silny dojem , ze nejsem sam kdo tak cini.
  • adriana.marci

    Já, když někde hraje hlasitá hudba nebo tam nevětrají, odtamtud odcházím... Dobrý obchodník nebo majitel restaurace by se měl zajímat, co jeho zákazníci chtějí a ne aplikovat něco "zaběhlého", co ve výsledku možná ani nefunguje....

  • S tou hudbou je to dost nesmysl. Možná nějací psychologové to umí vysvětlovat, ale ... Ze zkušenosti vím, že v hospodě, kde řve televize, se hosté vytrácejí, poněvadž si přišli pokecat a ne koukat na reklamu na vložky.

  • mun.go

    Hlavně aby restauratéři a ostatní podnikatelé provozující produkci pro veřejnost platili poplatky OSA ...

  • kerim24

    ....ale to není jen v restauracích to je i v kinech a před časem jsem byl s dětmi v divadle Spejbla a Hurvínka a děti si zacpávali uši.....jedná se o zažitý ubohý bezmyšlenkový hnus některých českých zařízení

    ....stejně jako když mi v restauraci v prosinci k dětskému obědu mým vnoučatům přinesou vychlazené ledové pití nebo mi tvrdí že nevychlazené nemají jen vychlazené....pak jsem na personál klidně i vulgární a sprostý 

    PS...drazí chytří všeználkové a vnímavý češi.....nepište mi prosím o absenci interpunkce mém v psaní...to je moje věc jak píšu

  • Hlasitá hudba v restauraci  spíš návštěvníky odradí... mě určitě...

    Přijdu do restaurace a je tam hrozný rámus - řve hudba, řvou návštěvníci, aby se přes hlasitou hudbu vůbec slyšeli - otočím se a jdu jinam = v takovém uřvaném prostředí by mi ani pivo nechutnalo...


  • Muzika v restauracích je hlasitá tehdy, je-li majitel silně nedoslýchavý!

  • namhal

    Co je Tiscali? Zkorumpovaný internetový deník. Takové blbosti jsou pouze v denících podřízených komunistům ODS.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit