Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemůžeme být pupkem Evropy. Stačí když jsme popelnicí Evropy a občani EU druhé kategorie.
    • Sami jsme se do druhé kategorie zařadili a s radostí se dál řadíme svými postoji *14*
      • Ano, to je pravda. Proto je nutné, co nejdříve, celou EU spláchnout do záchodu.
        • Na to jen čeká Putinchán, aby nám poskytl "bratrskou pomoc". Tentokrát bychom asi byli na tu Sibiř deportování, jak nám vyhrožoval Brežněv. Prý pro ně není problém, "přestěhovat" několik milionů lidí. Pravda, dělají to tam nejméně sto let.
          • že tě ještě baví tyhle stupidní fantasmagorie opakovat stále dokola jak kolovrátek. Už to není ani směšné ani trapné, jen obrovsky nudné.......ale vy Goebbelsovci se vlastně řídíte pravidlem "stokrát opakovaná lež se stává pravdou" takže odtud asi vítr fouká......

            Ale fakt Sajmone zkus někdy zachřestit tou dýní co máš na krku, že by se tam čirou náhodou vylíhlo něco nového a neohrkaného.....to nevadí, že to bude zase pitchovina, hlavně ať to není ta nudná stará tisíckrát ohraná fráze......
          • Máš nějaké divné informace. To právě ty tvoje USA chtějí rozložit EU jako jejich největšího ekonomického konkurenta. Proto také vyvolali a podporují migraci do EU z jimi rozvrácených zemí.
            • Jsou jiné hodnoty než ekonomika, kterou jenom vyznavači marx-leninismu řadí na prvé místo. Rozhodující je mimo jiné vědeckotechnická úroveň, kde USA jsou v mnoha směrech oproti ostatnímu světu napřed nejméně o deset let. A příčinou rozvratu třetího světa je zejména tzv. "národněosvobozenecký boj", jehož podporou se CCCP snažil a snaží oslabit vyspělý svět.
  • Nad bruselským eurohujerismem ohrnuji nos. Brusel se stává symbolem úpadku EU.
  • Hradní hradní sebranka by se měla zamyslet jestli by ta fosillie se střeckou demencí měla vést úřad prezidenta.
    Měli by mu spíš ošéfovat nějaký útulný hospic. *13*
  • Na té fotce mne tlačí Trump do plen!
    • Asi jako ty teď tenhle příspěvek z hlavy?
  • Eman Trump je nějakej odulej, není mu něco?
    • klasická cirhóza *13*
  • Pupkem Evropy je můj pupek a na ten my nesahejte. Každý si myslí, že ten jeho pupek je ten nejlepší. Kdyby jste viděli pupek mého souseda, tak to je určitě ten největší pupek Evropy a možná i světa.
    • Rapa Nui
  • No jsem rád že není bůh ví co se tam v Bruselu semele
  • Jsem takovej pupek světa že třeba taková čína má americký řetězec walmart jen my ne
    • co používáš za translátor soudruhu BTW ? *15*
      • nerozumím řeči tvého kmene milí BTW?
  • Pakt Pilsudski - Hitler to všechno začal, nebýt jej válka nebyla.
    • http://tnit.fr/cs/c105.htm

      nabídku Československa na spolupráci Poláci odmítli, my bychom dali moderní zbraně oni početnou armádu......žádost, aby se neůčastnili německého a maďarského útoku a garantovali hranice taky zamítli, hned první říjnové dny si taky utrhli jako hyeny kus Těšínska.....a jejich němečtí kamarádi jim za jejich křiváctví vystavili účet......brečet a stěžovat si na nějaké "Rusy" kteří prý jim ublížili je zcela mimo mísu. Sami Poláci se zachovali jako krysy a Briti a Francouzi na ně stejně jako na nás kašlali zvysoka a polským vypočítavcům se to vymstilo. A nepoučili se a opět hloupě hledí na západ....
    • přéééésně, pakt Molotov - Riebbentrop si vymyslela pražská kavárna a Kalousek








      PCHE !!!
      • Kalousek Molotova nemohl poznat.Vymyslete na něj jiná nařčení.Už proto,že je to souznitel.Demokraté spouznitele tolerují,já ne.
  • To bylo dobrý, po Czexitu by "EU" měla ouředníky v cizí zemi, jak směšné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit