Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hrebeňár, Hrebeňár, tvůj fotr byl kůň a matka slepice, přiznej to blbečku :)))
    • ... to je ho*no proti tomu, že tvá matka byla krysa a tvůj tatínek tapír, jsi neškodný blb :)))
  • Ač toho pána nemusím, tak v tomhle souhlas.

    http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Hromadny-orgasmus-v-Ceske-televizi-i-rozhlase-Komunalni-politik-jej-citi-i-pres-eter-469348
  • Ještě že obcane vetsinou nejsou primitivové co jen tahnou jako ryby po proudu a nezajimá je obsah politiky
  • kalousek ...Kalousek...jooo to je ten, který neví, že nic neví
  • ovšem nejvíc pestří zdejší diskuzi lopaťák bijec pitomečků. To se nelze vynadívat jak je chátra z chlívku v zimě oprsknutá.
  • ... já bych řekl, že půčtok je proti mě Ajnštajn :)))
    • ... zajímalo by mě, kdo takovému odpadu touto dobou dal hlas, jsi nejposlednější blbec :)))
    • ... já bych řekl, že ke tvé úrovni není důvod cokoli dodávat, děláš ze sebe blba sám :)))
  • ... je to krásné, na férovku jsem vyzval zbabělce ke konfrontaci, už to víc neudělám :)))
  • ... to byla má poslední slova se zbabělým srááčem, nikdy nenabere odvahu postavit se :)))
  • ... něco tak primitivního jsem nezažil, ten deement si fakt myslí, že jeho hlasování kripla někoho zajímá, už sis jednou vrznul, blbe?
  • tady je živo, stačí jedno jméno a rudokožci hned vidí rudě. A jak bodíky naskakují *15*
    • Co máte proti Indiánům?
    • jenom tři kliky? To je málo, Klikači, to nebude ani kobliha ani Becherovka.
    • Stačí, že jsi tady ty Simonku. Teplej místní idioot, sloužící k obveselení diskutujících...... a už zase můžeš jít do prdeléé.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit