Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... opouštím tento Blbistán s největším internetovým d*menten v čele, mám úplně jiný víkend :)))
  • Ty budeš maximálně překládat uhlí na nákladovém nádraží. To už tak lopaty celý život dělají. Jaký asi můžeš mít ty obyčejná chátra program? Hned po ránu se postavit k popelnicím. Jejda tam bude zas dobrot, co?
  • Dobré ráno Zemanovci

    vivat Veleba, budoucí premiér






    YEAH !!!
    • https://www.youtube.com/watch?v=6xdliAKopQE
  • Hamáčku ty hovado, kdo prohlásil, že živnostník je parazit této země a kdo prohlásil aby se zvedlo sociální pojištění pro živnostníky a potom bude dost dělníků do Německých fabrik. Vždyť se chováte jako za okupace jenom to, že Český dělník je totálně nasazený doma i když dneska se to již nedá říci zda jsme tady doma.
    Kdo prohlasoval EET a zákaz kouření, protože Český živnostník je zloděj podle Vás a nemůže si zajít již ani po práci na pivo a svobodně si zakouřit, aby byl ráno fit do těch vašich Německých fabrik.
    Já jsem z Českých Budějovic a v Merkury byla kavárna kde si host dal kávu a zakouřil si, dneska se tam jdi podívat dříve tam bylo narváno nebylo si kam sednout a dneska? Ze čtyř prodavaček je tam již jedna a tři hosti. Je tom jenom otázka času kdy to zavřou a to je ta Vaše pomoc? Živnostník musí křičet POMOC kam to dovedla Vaše vláda v čele s postiženým Sobotkou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit