Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to ma byt jako vtipne? at si pan Kalousek precte co o nasi zemi pisou v zahranici...uz je to fakt desne, ostuda za ostudou, nekoncici blamaz...a on se tomu jeste vysmiva, ze by si to uzil...
    • A co Kalouskouvi-Dluhopisovi zbyva nez se suverene tvarit?Vdyt on vi ,stejne jako vsichni
      akteri afery ,ze ja nepostizitelny-zakonem chraneny.Trafiku ma zcela urcite v merku.Ostudu preziji,oni stejne nevi co to je,finance nechybi,tak proc nebyt vysmaty?Vlada a spol nejsou obcane,ale nadlidi.
      • no ta ostuda v zahranici ma velky vliv na to, jak se na nas divaji budouci investori apod.,
  • tak doufám že si to opravdu užije, a ne jen obrazně... *16*
  • A uzil by sis i kriminal, zmrde? Taky na tebe dojde.
  • Tolik štěstí nás nemůže potkat,já bych mu to potěšení dopřál.
  • Teď je potřeba ještě pochytat a pozavírat komunisty, ti sem ten východostepní hnůj zatáhli.
    • Jistě, už od doby Jana Žižky, co?
  • Já si to užiju taky.
  • Panu Kalouskovi upřímně přeji, aby jeho přání byla vyslyšena.
  • "Nepřípustné, úplatek protislužbou!" Zavolejte Chocholouška...
  • Já bych mu to dopřál: ať si užije s Kajínkem, Pitrem a dalšími. Hlavně aby si užíval i Nečas, Benda, a všichni ti, co považují "trafiky" za běžné postupy v naší politice!!!! *12* *12* *12*
    • Kajínka bych do té party nedával. To je alespoň chlap a zcela jistě má víc cti než ti další jmenovaní.
  • Jsem přesvědčen, že i na tohohle pána dojde a bude to v krátké době. Kalousek je totiž je tím pravým ztělesněním současné české politiky. Prohnaný, bezpáteřní, deroucí se k moci za každou cenu. Zatím proklouzával jako úhoř, ale to nepůjde do nekonečna. Doufám, že voda na tuto sv..., již dosáhla bodu varu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit