Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ať jde Halík kamsi. Pro vlastní občany nejsou peníze i když živili celý život politický grázly. Cizákům zaplatí vše a na vlastní občany, včetně dětí nejsou pak peníze. My si všechno musíme zacvakat . Nejsou pro nás nemocnice, když je potřeba a u cizáků se můžou přetrhnout. Já jsem to tady taky vydržel za komanče, i když jsem měl omezení . Tak to můžou taky vydržet doma. Jsou to jen ekonomický utečenci. Pak se tady budeme jednou divit, že nás tady oni budou zabíjet. Čechy Čechům!!! *12* *16* *12* *16* *12* *16*
    Mám rád tuto zem kde jsem se narodil, ale ne tento totalitní stát, co z nás dělá jen dojné krávy a levné pracovní síly!!!
  • Pana Halíka si vážím, ale jak koukám tak úplně zblbnul. Ať si ty černé huby zůstanou tam kde jsou. My už máme dost našich hnědočechů!!!
    • Pane Karle, pan Halík nezblbnul, pan Halík byl takový vždycky.. *3*

      http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/1367-knezneknez-tomas-halik-vladni-special-je-fajn-zahadny-doprovod-k-pikniku-na-havlovu-lavicku-jak-zatnout-sekyru-lidovec-belobradek-muze-prezident-nesmi.htm
    • Ať se o ně postarají ty země, které je v rámci koloniálního systému využívaly jak z hlediska surovinové základy, tak i levné pracovní síly. Nevím o tom, že by Československo či ČR měly v Africe či na Blízkém Východě nějaké kolonie či svěřenecká území.
      • Toto jste napsal opravdu dobře. Palec nahoru. *3*
  • Tak je přijmeme a obsadíme jimi navrácený majetek, který církev dostala. Když slyším morální povinnost od církevních hodnostářů zvedá se mi kufr. Církev je nemorální instituce, respektive nejstarší soukromá vykořisťovatelská firma, která kdy existovala! Neházet na ostatní, na celek jako Evropu, ale na ty kdo tyto země dostali na dno!
  • Ke zvracení je na tom to, že tyto řeči jako má Halík a Kocáb vedou ti, kteří jsou skryti v bezpečí svých paláců a ozbrojených ochránců !
    Tento obrovský problém , který přinese i velké lidské oběti vždy hodí na hrb prostým lidem, kteří to zaplatí formou daní a vydřených odpustků.
    Nakonec by Nobelovu cenu míru měli dostat Sadám Husajn, Kadáfí, Bašár Asad a další arabští vůdcové , kteří drželi a drží extrémní islám na uzdě !
    • A proč myslíte, že ti jmenovaní byli zavražděni (dva z nich, o svržení a likvidaci třetího se někdo snaží)? Je to snaha určité skupiny lidí pustit radikální islamismus ze řetězu a nasměrovat ho především na Evropu. A postupně vytvořit příčinu pro rozpoutání třetí světové války, kde část obyvatel Země bude zlikvidována a ti zbývající budou zotročeni. Vládcem světa se stane elita, která fakticky vládne již dnes, potřebuje ale stále více a více energie a životního prostoru, proto se snaží vyhladit větší část obyvatel planety.
  • Je hezké říct, že by se mělo pomáhat potřebným. Ale 1) malinký stát zvaný Česká republika celý svět nezachrání a 2) když už někoho přijmeme, je namístě se ptát, co konkrétně pro tento stát onen uprchlík udělá - naučí se česky a předvede co zná a umí a čím může být zdejší společnosti prospěšný a podle toho dostane šanci se integrovat. Pokud užitečný být nemůže nebo nechce, tak sorry, jedeš zpátky. A pokud zatlouká a neví odkud přišel, pak je na místě se nepozastavovat nad počtem utopených v moři, protože takoví nechtí zůstat tam kde žili (tohle právo jim nikdo nebere) a pro cílový stát nechtí nic udělat (pak logicky musí hledat dojnou krávu jinde a ne v Evropě, potažmo u nás).
    A pokud někdo říká, že by se mělo pomáhat běžencům za každých podmínek, tak nejdřív sám by měl těch běženců mít x ve svém domově a až pak něco takového hlásat.
  • Většina Českého národa žije tak na hraně přežití, pro ně stát nemá peníze, a to budeme ještě otevírat náruč kdejakým sběhlíkům, ať si je vezme církev která v restitucích dostane majetky a obrovské peníze. Církev by měla prví otevřít náruč a né hrabat a ještě podporovat naše korupční politiky a jejich ve většině případů špatné rozhodnutí.
    • Proč by církev nepodporovala korupcí prolezlé politiky, když od nich dostala dost velké všimné z našich kapes. Já osobně jsem nevěřící, protože nevěřím té jejich utopii o bozích. Lžou všem do očí. Měli by si uvědomit, že už není středověk. Osobně jsem proti tomu, aby z mých daní byli živeni nějací šarlatáni, vrazi, lupiči a zloději v kněžském hávu!!!! *16* *16* *16*
  • Česko potřebuje víc přistěhovalců kteří neumí ani slovo česky (takže je určitě spousta českých zaměstnavatelů zaměstná) a i kdyby uměli tak většině se dělat nechce (proč by taky měli když jim stát zaplatí bydlení na ubytovně a nějaké to živnotní minimum taky dostanou), taky to podle toho vypadá, cizí živíme a invalidové , nemocní a třeba i některé matky samoživitelnky musí vysloveně prosit/pomalu žebrat u veřejnosti o finanční pomoc prostřednictvím všelijakých sbírek, to je pěknej bordel toto. Namnoží se jak kralící a pak křičí o pomoc, když ví že jen tak tak uživí sebe tak si nemají dělat 10-15 harantů jak je to třeba v té Africe zvykem kde každy chrápe s každým a to jediné co sem pak dotáhnou jsou akorát další choroby.
  • Okamžitě znovu natahnout na hranici ostnatý drat a střežit je!!! *12* *11* *7*
  • Vážený pane Halíku, odleťte do Sydney a dobrovolně se staňte rukojmím, aby jste viděl na vlastní oči co chcete aby bylo i u nás. Šťastnou cestu!!! *2*
    • Čím se budou mít občané ČR hůř, tím líp pro náboženské psychopaty. Zoufalý člověk, kterému zabili někoho z rodiny, nebo díky teroristům o všechno přišel, je ideální oběť těchto tmářů a kejklířů. *11* Je fuk, ke kterému tzv. náboženství se hlásí.
  • Nyní se hraje o všechno - buď zemřeme nebo budeme bojovat o svoji vlast!

    Mnoho předků padlo při obraně EURopy. Podařilo se nám odrážet nájezdy Turků i Arabů.
    Odešla i vojska SSSR. Bohužel Americká tu stále jsou a nyní dokonce chtějí jaderné střely
    na základnách v EU. Dělají z nás jen loutky ve své velmocenské hře! Pryč s nima!

    Bohužel většina ovčanů je netečná nebo dělá že se jí to netýká. Tak se musíme razantně
    ozvat my. Všichni vlastenci bez ohledu na stranické zabarvení.
    Pokud jim toto projde tak přijdou další vlny a z nás bude jen menšina ve vlastním domě!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit