Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hm, tak jen komentář o volbách a demokracii. A hlavně bych okomentoval zbytek jednostranně vedené kampaně, naprosto štvavé vůči prezidentu Miloši Zemanovi ve prospěch náfuky a nabubřelce Drahoše, kterej jak ho vidím, zamete s částí demokracie a lidmi opačného smýšlení, které respektuje i prezident Zeman. A že ho dosadili zbylí kavárnící a chudáčci z TOP, STAN apod. o kterých ví prezident Zeman své a kteří mu nesahají ani po kotníky. Je mi šumák, že umí Drahoš stáhnout králíka nebo postavit zeď, chci prezidenta, který bude všem lidem otevírat a pomáhat na jejich cestě, podnikatelům na spolupráci jak s Ruskem a Čínou,,tak se západní Evropou.
  • Jako Zemana nemám rád ale stokrát lepší než ten kterého podporují herci a "umělci" !!!!!!!
    Ty jsou kam vítr tam plášť !!! Kašlou na lidi hlavně kde jim to bude sypat !!!!!!!!!!!

    https://www.youtube.com/watch?v=diXJTgR8I-Q
  • JiriDrahos
    Cha ubohá nevzdělaná chátro.
    V televizi mě jen tak neuvidíte, mám totiž plné gatě. Zeman by mě tou svojí hubou umlátil...

    Váš namyšleně sveřepý Drahouš *14*
    • A navíc OSLIZNUL a nakazil mozkomorem. A to nestojí za to. Prezidentství mám tak, jako tak v kapse!!!!!!!! JD
    • OvcanHavel
      Najdi sílu v pravdě a lásce soudruhu,
      bojuj statečně jako já, MLASK! *12* *14*
  • "Pro voliče a příznivce prezidenta Zemana tak může být jeho zvolení (roz. Drahošovo) velkou tragédií, se kterou se budou obtížně smiřovat.
    .
    Vždyť je to přesně naopak. Já tedy k volbám nejdu, ale jsem si téměř jist, že pokud bude zvolen Drahoš, tak Zemanovi voliči to přijmou a jistě nebudou svolávat žádné demonstrace na vyjádření nesouhlasu s výsledkem voleb apod. Tím samým si ovšem vůbec nejsem jist v případě výhry Zemana. Očekávám mnohem víc nenávistných s prostých příspěvků, které můžeme ve zvýšené míře vidět již dnes na různých diskuzích. paradoxní je, že sami voliči Drahoše se pokládají za ty rozumnější, vzdělanější, s větším přehledem, než ta "lůza", která volí Zemana. Ovšem podle slovního projevu je to právě naopak. :-(((
    • Jirko, je to na rozhodnutí každého občana. Ale svéprávný, soudný a zodpovědný Občan jde volit a vybere si to MENŠÍ ZLO. Vyklidit pole je velice nezodpovědné. P. Drahoš nemusí každému vyhovovat, ale nechal lůzu zvolit si toho ožralého dlaždiče vydíraného Moskvou, to je opravdu nezodpovědné.
    • škoda, že nejdeš volit, vidím, že jsi to pochopil dobře
  • 1. Jestli má z přímé volby (tj. z projevu svobodné vůle občana) někdo kocovinu, tak jedině asi Bican. Otázka ovšem je, jestli ta kocovina nemá tzv. přirozený původ, články které píše tomu nasvědčují.
    2. Po tom, jaké trapné divadlo předvedli při volbách prezidentů senátoři a poslanci, nebyla jiná cesta než zavést volbu přímou, která vede jednoznačně k výsledku. Navíc má tento způsob volby hlavy státu výhodu v tom, že uplatit nebo výhrůžkami zastrašit občany (jak to dělali příslušníci některých "standardní" politických stran v minulosti při volbě prostřednictvím poslanců a senátorů) prostě nelze.
    3. Po přímé volbě prezidenta rozhodně nezůstanou nějaké rozporuplné pocity, ale jednoznačnou většinou voličů zvolený prezident (i kdyby to mělo být o jeden jediný hlas). A pořád je to jen a jen výsledek svobodných voleb, a nikoli nějaké fatální rozdělení společnosti.
    4. Hlasování nemůže nikdo ovlivnit, každý volič má svůj rozum, a při jakýchkoli pochybnostech se hlasy dají jednoduše přepočítat. Veškeré šíření zvěstí o tom že se bůhvíkdo snaží volby ovlivnit jsou jen marné pokusy vystrašit voliče.
    5. Při volbě z několika kandidátů (a to je u voleb vždy nutné - jinak by to totiž nebyly volby) dojde samozřejmě vždy k rozdělení příznivců mezi jednotlivé kandidáty. To ale neznamená nějaké rozdělení společnosti - je to přirozený proces tříbení. Jestli se někdo pokouší rozdělovat společnost, tak jsou to lidi typu Bicana a Jégla svými nenávistnými komentáři.
  • Politikům se nevěří, politikové se kontrolují ! Věří se v Boha, věří se v přírodu, věří se v krásu, věří se v myšlenku, ideu. V politika se nevěří, a kdo v něho věří je i dio t. Karel Kryl.
  • v inzerátech píše jak je aktuálně proti migraci! V srpnu 2015 je signatářem výzvy Vědci proti strachu, kde brojí proti odmítání uprchlíků. Přesvědčivě balamutí národ že je třeba vetřelcům pomáhat.Dokonce je organizován seminář v parlamentu. A toto se nám operativně snaží namluvit před volbami, že byl osvícen? Ne. Je to vyčuraný kandidát na Hrad.Mluví jak je zapotřebí. Takový bezpáteřní kandidát.
    • Zaprvé president o imigraci nerozhoduje; máme parlamentní demokracii a tak rozhoduje parlament, president je pouze symbol a představitel země vůči světu.

      Zadruhé není důležité jaký názor zastával J. Drahoš před třemi lety. Kdybychom si připomněli co před lety plancal a dělal Zeman, třeba ta tzv. "opoziční smlouva" kdy si s Kikinou-Klausem rozdělili posty...
      Nezapomínejme na současné Zemanovy křivárny a sprosťárny. A takovýhle sprostý ožralý dlaždič by měl i nadále být "symbolem" země?
      • O jak jsi nevzdělaný:
        Čl. 62Prezident republiky
        a) jmenuje a odvolává předsedu a další členy vlády a přijímá jejich demisi, odvolává vládu a přijímá její demisi,b) svolává zasedání Poslanecké sněmovny,
        c) rozpouští Poslaneckou sněmovnu,d) pověřuje vládu, jejíž demisi přijal nebo kterou odvolal, vykonáváním jejích funkcí prozatímně až do jmenování nové vlády,
        e) jmenuje soudce Ústavního soudu, jeho předsedu a místopředsedy,
        f) jmenuje ze soudců předsedu a místopředsedy Nejvyššího soudu,
        g) odpouští a zmírňuje tresty uložené soudem a zahlazuje odsouzení,
        h) má právo vrátit Parlamentu přijatý zákon s výjimkou zákona ústavního,
        i) podepisuje zákony,j) jmenuje prezidenta a viceprezidenta Nejvyššího kontrolního úřadu,
        k) jmenuje členy Bankovní rady České národní banky.
        • ObcanHavel
          l) schvaluje přijetí uprchlíků

          jinak je s podivem, že opravdu každou zmíněnou věc ze seznamu stihnul Zeman za těch 5 let pošpinit a dehonestovat
      • meleš meleš kraviny. To už má tak lůza z ulice nacvičené. A ono nic.Drahoš vyfičí. O co?
  • Včera jsem se díval na Novu, debatu s p. Zemanem. Troufám si říct, i když mám proti Zemanovi výhrady, že kdyby tam byl p. Drahoš, tak by na většinu odborných otázek
    nedokázal reagovat. Včera Zeman palec nahoru. *1*
    • taky sem koukal,ale asi na jiný kanál NOvi nechybělo tam ponižování radaktora, jakýsi samolibý sammomluv chytal redaktotora za slovo jako že kandiduje přeci on , jo a chyběla mi tam rekLáma vogo nevim co si mam zejtra koupit ztrata času vogo
  • Jako předběžné opatření pro případ, ze by některý z pánů kandidátů uvedl v debatě ČT ( třeba i na poťouchlý podnět pana moderátora ) "skandální" zmínku o názoru pana premiéra na poměry v justici a působil při tom krajně rozhořčeně, tak jenom připomínám, že nejméně jeden z kandidátů má dobrou paměť a jistě připomene dobu vlády ODS a její "pilíře" v justici: Vnitro- pan Ivan "Íčko" Langer, ministr, pražské státní zastupitelství paní Vesecká, pan Rampula, pan Grygárek. Měl by je někdo připomenout všem poslancům, rozhořčeným "neslýchaným " výrokem premiéra.
  • drahoše do koše
    • tohle sy vimimislel sam ? ubožacké vogo
      • Drahoše na Hrad!
    • a Zemana do BUM.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit