Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • drahého drahoše nechci ,takovou nemastnou figurku potřebují jenom mocní,aby s ním mohli manipulovat, já chci prezidenta,který se nebojí nazývat věci pravými jmény, proto volím pana prezidenta Zemana
  • Aeronet *15* *15* *15* . To i ten Ruský Sputniknews (proč si tam dávaj to "americké" News?) je věrohodnější *15* *15* *15*
    Ale primitiv je ochoten věřit všemu ...
  • Tím postrašíte leda tak starokomunisty. Na našem území základny členského státu NATO jsou od našeho vstupu - vždyť naše armáda je součástí NATO, stejně jako my jsme součástí Evropy. To jen takoví frustráti z diskusí by chtěli (možná o tom jenom kecaj doma ve smrádečku u klávesnice) odejít z civilizovaného světa zase pod křídla sovětského, dnes tedy putinovského Ruska a nechat se ve všem vodit za ručičku. Já osobně takovými primitivními "vždyasevšímnespokojenými" občany, jako jste vy, taky pohrdám.
  • https://aeronet.cz/news/kandidat-na-prezidenta-jiri-drahos-zvazuje-zalobu-na-internetu-se-o-nem-siri-vybusny-material-o-spolupraci-s-komunistickou-stb-kopie-dokumentu-obdrzela-i-nase-redakce-puvod-informaci-je-neznamy/ --já tedy tohle nechci na hradě !!!
  • ještě že není lokajem komunistické číny ani jedné z nejchudších zemí starého kontinentu Ruska *15* *15* *15* *15*
  • ale z dané nabídky je suvereně nejlepší. Nenakradl si, není lokajem Bruselu, je proti nelegální migraci, hájí české zàjmy. Chápu, že se nezavděčil sluníčkům, vítáčům a dobroser ům ale s tím asi klidně usnu :-).
  • MirekB
    Drahoš chce u nás umístit vojenské základny NATO (=americké) - viz jeho celostránkový rozhovor pro Právo 1. 4. 2017 !!, obdivuje vrahy Mašíny (i když v poslední době se snaží tento obdiv oficiálně zmírnit) a pohrdá občany, kterým upírá právo vyjadřovat se v referendu. Euro chce přijmout bez nějakých podmínek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit