Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chi, to je sranda, teplouš Semjon Gayínek po dvouměsíčním půstu, co měl ban, se o5 rozjíždí!!!
    Haha, furt blbeček teplej tvrdí jakej je ajťák a přitom dva měsíce čuměl jak tu diskutujeme!!!
    Prostě je to duševně chromej trouba!!!






    YEAH !!!
  • Je vidět kam to ti "Slované" dotáhli. Jedině k tomu hokeji a to je zřejmě to nejdůležitější pro přežití lidstva.
  • Hej Slované, ještě náš Slovanský hokej žije!
  • No konečně! Je potřeba zabalit mu jeho ošacení a přibalit k tomu popelníček, krabici cigaret a láhev Hruškovice. A na cestu nějakou tu tlačenku. A hlavně nezapomenout na hůl, aby s ní mohl hrozit. A k tomu přání, ať si na Vysočině užívá spokojeného důchodu.
  • Slované... Bože můj, to je uvažování zamrzlé v 19.století.
  • dearputin.com
  • přéééésně

    krásnej zápas

    děkujeme Vladimíre Vladimíroviči
  • vivat sborná, to čumíte ? čechie na kolenou *15*
  • Pan prezident mi dnes ráno, když se v 10 hodin probudil soukromě řekl, že se těší na Vysočinu. Tak mu to dopřejme.
  • Ano, i američani jedou domů, když to neumí, prohrají.
  • Cože, 3:0 prohráli? To nevadí, tak jako tak vyhráli Slované!
  • Da veliteli







    SPLASH !!
  • *15* *15* *15* *15* bingo
  • co myslíš, schizofreniku? *5* Mimochodem, už ses začal konečně léčit?
  • přééésně, bylo to zadánííí


    PCHE !!!
  • Mám jen těžkou cukrovku a odumřelé nohy, ale chlastem to není, může za to Kalousek *10*
  • Ty jako invalidní důchodce budeš platit taky, mrzáčku?
  • já věděl, že začneš sajmonovat soudruhu BTW, ty jsi pacient *15* *15* *15* *15*
  • už aby si začla důchodcovská holota platit ve špitále to kilo denně jak jsem navrhoval, tolik jich nepřežije, akorát otravujou v 7,00 hodin u Hradu když je hluboká noc *10*
  • V ústavu vstáváte až v deset? To se nikdy nevyléčíš Sajmone!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit