Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • xxx
  • xxx
  • jediným dementem všeobecně uznávaným jsi tady přeci ty.
  • Zemanovi řiťolezové jsou nějak nervozní z výsledků voleb. Asi vidí, že prezident žumpa na hradě skončí a s ním i celá ta podivná komunistická skvadra - Ovčák, Mynář...
    Jo, jo, tak dlouho se chodí se džbánem pro pivo až se ucho utrhne.
    nebo
    Tak dlouho se chlastá Becherovka, až přijde demence.
  • nikam nelez.Mám obrovskou chuť do tebe kopat.Vychutnat si tvoji bezmoc drbana z Lidické 1332.
  • co to tady ty hlupáku planceš? Na co si to ty špína od popelnic hraješ? Ty spektro.Tě tvoje mama učila?
  • xxx
  • xxx
  • přeci nejnižší IQ tady máš široko daleko ty. Rudyn Hrebeňár z Ostrova Lidické 1332.
  • a má profese je ne-čistit, ale tvořit nové a nové žumpy ! *8* *1*
    a zapomněl jsem dodat, že jsem v tom opravdu dobrej ! *1*
  • xxx
  • xxx
  • xxx
  • H.Hook
    Ten kdo napsal tento článek je pro mne krypl! Nikdy nebudu volit bezvýznamného pobírače sociálních dávek DRAHOŠE! Jaký má přínos tento bezvýznamný kandidát Drahoš?
  • xxx
  • Zajímavý názor. A kolik ran rákoskou by mělo být za pohrdání zákony a morálkou: kancléř Mynář bez prověrky, osoba stíhaná pro finanční podvody pověřená funkcí premiéra, osobu kritizující nešvary označí vulgárním zvířecím jménem nebo vyhrožuje zastřelením, vyslovuje vulgární označení ženských genitálií v rozhlase, vykládá na mezinárodním fóru, že měl k obědu řízek "bubble bum", jezdí se klanět do Kremlu, kde je zjevně vydírán za svou minulost komunisty a konfidenta StB...)
  • Dnes si kdejaký redaktorský v zájmu demokracie může napsat kdejaký blábol..Je to pod úroveň Tiscali a dalších pražských redakcí. Nicméně to beru jako výzvu. Praha opět prohraje.
  • Ano Jégl ukazuje co je to novinářská žumpa.Naštěstí jen na tiscali na které chodí ta 10 lidí cca.
  • Jjégle ty kriple havloidní, jsi dobytek a zrůda, nemám pro tebe slov
  • Za článek novináře prezident žumpa by měl být trest, minimálně 100 ran rákoskou, aby si nevychovaní lidé uvědomili, že prezident se neuráží i když se chová občas jak se chová. Většina lidí ho zvolila a opětovně zvolí i když si pisálkové urvou poslední vlasy a spálí jim to poslední nepropité mozkové buňky, že nebudou moct psát již takové články.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit