Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To máme "symbol" 😀 A ta smečka hrabošů kolem něho 🤮

  • Nechci krátit tvůj čas nečetl jsem to tak že nezájem

  • vanhorne

    "Co jsi dokázal ty? Nic?"

    To mas pravdu, nedokazal jsem toho tolik a zadne takove zazraky, co dokazal Zeman. Ja jsem dokazal, jenom to, ze jsem se drzel toho co me rodice vtloukali do hlavy. "Chovej se tak, at se za tebe nemusime stydet a delej tak, aby si lide na tebe nemuseli stezovat". Bohuzel, s nejakymi dalsimi a vyssimi moralnimi principy me zapomneli seznamit. Asi proto jsem se dostal do rozporu se 'zakonem a spravedlnosti'. Byl jsem za to odsouzen ke ztrate svobody na 5 let, ztrate Czeskoslovenskeho statniho obcanstvi a k propadnuti veskereho majetku ve prospech statu. Vsechno to za illegalni opusteni 'milovane vlasti'. Takze jsem prece jenom neco dokazal i kdyz jenom jako kriminalnik, vlastizradce.😉

  • Sajmone něco nového a ne pořad ty samé kecy, troubo.

  • No ubožák se stal hlavou státu a bude v dějepise jako třetí po revoluční prezident. Co jsi dokázal ty? Nic?

    A s jeho konstatováním že by se měli novináři střílet se ztotožňuji.

    Tak že jediný kdo s tím má problém jsi ty, já ne.

  • vanhorne

    Jenom tak namatkou, NYT je take bulvar? Podle rethoricy souruha Zemana asi bude. Pro toho ubozaka, kazdy novinar, ktery o nem nepise tak, abyse to te jesitne a zakerne osubce libilo, Zeman zacne hned jecet, jak jsou vsichni novinari vuci nemu nenavistni. Sam ma v sobe nenavisti tolik, ze kdyby ji prodaval, nepotrebuje ani presidentsky plat a zil by si jako kral. Ten kdyz vypustil nejakou hovadinu, bylo to ve vsech novinach, pletes si pojmy stejne jako ten strasidelny dedek. Ja nectu jenom Ceske noviny abych vedel, jak svet vidi co se na Zemanove Vrchovine deje. Jenom jeho verici ho vidi tak, jak on vidi sam sebe, ostatni svet vidi, ze uz nema na sobe podvlikacky ani nocni kosilku, tak jak ho matka priroda stvorila, Zemanovy nove saty.


  • No jistě k tématu co tam pronášel nic, ale co zaslechla bokem bulvárni media toho si všímáte?

    Tak opravdu mě bulvár nezajímá. Ale vy ho asi potřebujete .

  • Vysoké hodnocení Miloše Zemana od občanů jenom potvrzuje,že dosud jsme lepšího prezidenta neměli.

  • vanhorne

    "v zahraničí vždy hovořil k tématu a k dané věci"

    Ano, mluvi jasne, strucne a velmi srozumitelne. Strasburg 2017:" Vyzente ho ven, nebo ho zabiju", hulakal aby cely svet slysel a videl, jaky je on pasak. To hulakal na jednoho cameranama, ktery chtel poridit nejake video. Peking 2017:"Je tady prilis novinaru, je jich treba Likvidyrovat". To septal parusky do ouska Putinovi se kterym se tam setkal. Jednomu chytremu novinari se ale podarilo to septani zachytit a poridit zvukovy zaznam. Zeman je macher, strucny a srozumitelny, kazdym coulem "statnik". To zahranici si konecne oddechne, protoze ten uz zadne propagacni cesty do zahranici, aby tam siril kulturu nepodnikne. Pred nim se otevira uz jen ta posledni cesta. Mozna bude jeste trochu schopny, aby na rozloucenou pronesl nejaky pripitek, podobny tomu,ktery pronesl na Pazskem hrade r. 2015. Pri kostovani vin, ktery usporadal, pripil na "Smrt abstinentum a vegetarianum". A jsou jeste dalsi nehoraznosti, ktere vyslovil a za ktere by se mel stydet, kdyby to ovsem dovedl.

  • 70%

  • 70%

  • Ano jsi ovce a co

  • vanhorne

    "Není tam ta nula navíc?" 

    Nula sem, nula tam, stejne nula zustava obycejnou nulou.

  • Pokud by to byla pravda, znamenalo by to, že v naší zemi stále převládají nesvéprávné tupé ovce, které za půlstoletí své vlády udělala ze samostatných občanů komunistická despocie.

  • Nechápu, jak může mít 70%. Není tam ta nula navíc? Vždyť dělá od začátku jen ostudu.

  • Za mne Zeman v pohodě. Protože když byl v zahraničí vždy hovořil k tématu a k dané věci(což ti naše media neřeknou).Ostuda je u mne když si někdo strká do kapy kradené pero. Ostuda je u mne když si někdo potřásá rukou s největším Libanonským teroristou. Ale o tom to taky je někomu prezident sedne ,někomu ne. Tak to vždy bude a bylo. Nikdy nebude prezident co by se zavděčil všem. Nebyl takový ani Masaryk ani Havel.

  • Holt, co si ovečky zvolily, to straší na hradě českých králů a dělá ostudu pokračovatelce Zemí koruny české po celém světě. Však z to ovečky dostaly pár rádoby "bonmotů" a přípitek Hruškovicí. 

    To máme "symbol". 😯😂

  • Prezident by měl hlavně důstojně reprezentovat stát...a ne mu dělat neustále mezinárodní ostudu...

    Jinak - když tě to tak zajímá - před svým prahem mám vždy zameteno...😉

  • Nemusím stačí vědět že jsi soudce z webu a žen naprosto přesně ví co.ma.prezident zvládat. Ale ono to asi bude o tom že si máš zamést před svým prahem.

  • Neznáš mě - tak neurážejte...!

    A opět musím říct - nesuď jiné podle sebe...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit