Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zemana bych z Hradu vyhnal, tam opravdu osoba, která poblila korunovační klenoty a chlastá jako duha, nemá co dělat. Po odchodu Ovčince v lednu 18 se musí celý hrad vykouřit a vysvětit, za naše peníze.
    • Chlastat..chlastat..chlastaYt. vog o...
  • Ježíši, to je zase zoufalá slátanina!

    "Na hradech a zámcích žijí králové, my však máme prezidenta a ten žije v (Bílém) domě na ulici, říkají Američané. Češi by si z nich mohli vzít příklad, skončit s monarchistickou tradicí a svého prezidenta z Hradu vypakovat."

    Je zajímavé, že místní "Einsteiny" nenapadlo z Hradu vypakovat opilého, zrzavého Veškrnu. Také by mě zajímalo, co by asi pražští lumpenkavárníci vyváděli, kdyby prezident Zeman nechal umístit na hrad červené, neonové srdce, jako jeho obdivovaný, ráčkující předchůdce, takže by Hrad v noci vypadal jako nevěstinec. Z toho by snad zešíleli. Když to tam nechal umístit zrzavý Veškrna, tak to bylo něco úžasného a málem se to srdce stalo národní památkou.

    No ale aspoň jsme se dozvěděli, že americký prezident žije vlastně na ulici. Je mi ho docela líto, takže přemýšlím, že bych zorganizoval nějakou "víčkovou" dobročinnou sbírku.
    • víme idiote BTW, Snílek *15*
  • Jak je možné, že tak dlouhou a přiblblou nic neříkající slátaninu někdo vůbec může otisknout. To musí stát peněz, tato proti Zemanovská kampaň. Jsme již národ chudý duchem ???...
    • Určitá část národa, doufám poměrně malá, je stoprocentně chudá duchem, s těmi ostatními to myslím není tak špatné a pomalu, ale jistě začínají používat své mozky a přemýšlet.
      • soudruhu BTW zase si píšeš sám se sebou ??? *15* *15* *15*
        • Zapomněl jsi si vzít psychofarmaka.
  • Jezevec zvanej becherak vogo
  • bude pan Zeman bude opět prezidentem at se to Kavárníkům z ticccc líbí či nelíbí !
    http://www.prezident.hlasujpro.cz/ *8* *1*
    • Tak to je a tak to taky bude!
  • ti zrůdní havloidi nedají pokoj, pořád budou provokovat a rozeštvávat, jsem zvědavý až bude prezidentem havloid(teda až po znovuzvolení pana prezidenta zemana) co bude za články

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit