Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... právě skončil jeho projev, obsahoval mnoho zjevného, ale zajímavější je to, co skrývá mezi řádky, teď mluví Sobotka, je to jako by před chvílí mluvil Einstein a teď nádražní tlampač, věčná škoda, že socdem nemá druhého Zemana, Kalousek a Nečas by už byly buď ve vězení, nebo na útěku ...
  • Proč ten titulek?
    To buduou novináři vždy psát - president dolních deseti milionů přijel bla bla bla, nebo přijál toho a toho????
    Tady je vydět jak se dají media zneužívat, nebo také naopak.
    Mimochodem kdyby jel třeba do --- tak stačí napsat jen prezident a tečka. *11* *11* *11*
    • Pan president měl pravdu v tom, jak se českých novinářích vyjádřil, je to prostě "novinářská žumpa"!

      MfD, LN, Respekt, TV NOVA, ČT a ČT24, nejhorší na tom je to, že ty dvě posledně napsané si my občané platíme! *11*
    • Media se manipulovala vždy,Pamatují dobu kdy na Václaváku v srpnu bylo kolik tisíc lidí a o padesát kilometrů dál nikdo nic nevěděl. To jenom pro ty co rychle zapomínají.Nyní se může těch spodních deset milionů zamyslet jedna letová hodina policejního vrtulníku okolo750l paliva do Ostravy jede denně mnoho pohodlných spojů.Je pravdou. že jeho předchůdci to dělali taktéž. Od Zemana jsem očekával ,že on jím ukáže kudy vede cesta.
      • di do pr de le s těmi tvými argumenty! Hňupe, spousta poslanců a senátorů za ODS a TOP09 lítá do Prahy a Ostravy letadly a to tě nesere? Kolik to stojí peněz, počítej modrý blbe! *11* *8*
  • Pro ty co mu vyčítají vrtulník.Rádi to zaplatí dolních deset mil.,protože vidím,že takové ovace tady neměl ani jeden ODS o ostatních nemluvím.Novináři proberte se,protože já i když platím impotentní ČT 1 a 24 tak noviny již nekupuji.a k platbě za uvedené televize vyhlásím občanskou neposlušnost.,protože mám pocit,že když mám kabelovku tak platím duplicitně.Kecy p.Pehe a druhého z HN jsou otřesné.Jedno vím určitě,že krást pera nebude.
    • Zde se lehce najde novinářský prostitut, který trochu pootočí skutečnost, že Zeman výslovně řekl, že vítězství socanů si přeje jako občan Zeman, ale jako prezident musí být nadstranický. Voltekarlové se pak mohou připodělat. A že byl na sjezdu socanů, inu Klaus navštěvoval veškeré slety barevného ptactva, ale to se tady teď nehodí.
      A na závěr, čekat od blábola Pehe něco jiného než kecy snad ani nejde. Ovšem koho by si tam jiného přizvali, přece si voltekarlové nepozvou do diskuze někoho, kdo by se jim vysmál. *1* *1* *1*
      • Když tam přiletěl socanům popřát vítězství jako občan Zeman, tak by si ten vrtulník měl jako každý jiný občan zaplatit. Od kdy se předvolební agitace hradí ze státních prostředků?
      • Těm našim novinářům někdo stoupl na bebínko a dovolí si je kritizovat, vždyť oni to dělají všechno dobře, to, že všude šťourají, zprávy si překroutí tak, aby byly zajímavé, vylezou s kdejakou špínou i když to často není pravda a to, že běhají za rodiči, kteří zrovna přišly o své dítě je přeci normální, oni si potřebují vydělat a slovo etika, soudnost a cit jim nic neříká.
        V televizním studiu, čtyři choré mozky debatují před projevem prezidenta a už ví, o čem bude mluvit.
    • Nejde o vrtulník, mohl tam letět třeba v kosmické lodi. Ale je nepřípustné, aby "nadstranický" president, který chce být presidentem všech občanů letí blábolit na stranický sjezd ČSSDKSČ.
      TO JE TA NADSTRANICKOST???!!!
      • V kosmické lodi poletí navštívit Paroubka na "Rudou planetu".
      • Zeman je i tvůj president, tečko!!
  • Bravo, Zeman!!
  • Zeman je hlava státu!!
    • Ano tečko, je to hlava státu i náš pan president!!
  • Prostituti všeho druhu špiní Zemana, a přitom je to první nezlodějský president od roku 89.
  • Pane novináři, to měl Zeman přijet jako na kole? Jak se kdysi vyjádřila choť nynějšího prezidenta, Miloš Zeman jezdí na kole a lyžuje tak ukrutně pomalu, že to odrovná každého bodygárda.
    Děkuji, ale nepotřebuji analýzy co čím myslel, na to mám mozek svůj, snad ještě funkční.
  • Zeman je i tvůj president, proto mu vzdej hold!!!
  • Pro hlupáky: " Nevidím žádný problém v tom, proč by prezident ČR nemohl létat vrtulníkem".
    A proč "pro hlupáky" ? Názory některých diskutujících svědčí o tom, že mají v hlavě opravdu howno.
  • Titulek se mýlí: ten ochlasta je presidentem nanejvýš 2,4 milionu tupců, kteří ho volili.
    • Mám za to, že Zeman holduje alkoholu daleko méně než je evropský průměr. Letos jsem už vypil jedno pivo, alkoholické a každý měsíc si dám s někým panáka. Dle tebe, jsem ochlasta, no nejsem aspoň abstinent a analfabet.
      Zeman byl zvolen na základě zákona, který přijaly obě sněmovny /jestli víš čeho/, které jsi volil i ty, tedy pokud chodíš k volbám.
      Resumé: Kde blb, tam nebezpečno. Jak děl nevystudovaný právník Jan Werich
    • Zeman je i tvůj president!!
    • Ale je slavný.Je i v seznamu. *1*
    • Ten ochlasta ale ještě pořád je schopen udržet moč, na rozdíl od tvého mazlíka knížete, kterému sem tam unikne do trenclí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit