Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ivislo
    Hanobení národa rasy atd. stále platí jako trestný čin.A tebe bych poslal do tepláků na hezkých pár let.
  • A nepatří Amerika indiánům?
  • http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/counter-punch-nehorazna-stupidita-americke-politiky-v-syrii/

    *5*
  • To Usul:
    A nepatří Krym spíš krymským Tatarům? *3*
  • To V.I.L.:
    Nechci vůbec zpochybňovat uvedený názor, ale dovolím si připomenout, že nelze dělit lidi pouze na dvě skupiny, jak zjevně vidí skutečnost stoupenci bolševismu. Poznal jsem hodně obyčejných prostých Rusů, kteří byli srdeční, přátelští a ochotní nezištně pomoci. A kupodivu i mnozí "výše postavení" úředníci se dokázali chovat korektně. Spíš bych řekl, že Rusové jsou manipulovatelní a s ohledem na velikost jejich země a omezený přístup k informacím manipulovaní mnohem více než evropané.
  • Karl největší blb dne.

    Píšeš-li si s idiotem, existuje pravděpodobnost, že on v tu chvíli dělá totéž.
  • Karl kdo tu dělá machra první? cituji z diskuse:Kdo je zrovna u tebe šmudla, ty arogantní blbounku.
    V oblasti Levanty (najdi si, co to znamená !) jsem byl 2x, jednou pracovně na delší dobu a jednou na delším soukromém pobytu, v rozpětí cca 20 let. Takže s tím pánem z ČRo bych si možná mohl docela dobře popovídat - s tebou je to ale jen ztráta času, přidrzlý ňoumo ...
    No tak opravdu nevím kdo tu háže ramena ty jeden šmudlo s fantazií
  • Á, pán je myslitel bez uvozovek, všechno zná, všechno ví, všude byl, všemu rozumí na rozdíl od jiných, rozený mistr světa, ztělesnění Boha na Zemi, sedí už nejméně osm hodin v dětském pokoji u počítače a sleduje reakce "pitomečků" na Tiscali, aby je mohl oblažit svým důvtipem, znalostmi a svou nenávistí k těm hnusným bolševikům, co ho tu prudí. Děkujeme pane učiteli, osm hodin na jeden předmět je už až dost, co takhle jiný, třeba pracovní výchovu...
  • Neumíte číst nebo nechápete psaný text? Já píšu o mírovém soužití Izraele s Egyptem (po camp-davidské smlouvě) !
    Kolikpak válek potom až dodnes proti sobě tyhle státy vedly ? Povídejte, jsem jedno velké ucho !
    Za Golany a. zabraná území si mohou Sýrie i Palestici hlavně sami - a to již původně od r. 1948, opět r. 1967 a potom r. 1973. Že tam v počátku "zachrápala" zejména Velká Británie (event. OSN), to je bez diskuze. Ale válku začaly napadením Izraele tyto okolní státy: Egypt, Jordánsko, Palestinská území, Libanon, Sýrie, Irák.
    Takže, bohužel. Prohráli válku, ne jednu a přišli o území i možnostpůvodního mírového soužití.
    Jako je nyní špatně Krym, předtím Kosovo, byť to nejsou zcela identické případy. Tzv. úplně v pořádku zjevně není ani jeden uvedený případ.
  • Asi tak - já jsem s "kázáním" žádného moudra nezačal, přečti si p o m a l u celé vlákno od počátku, mamlase. Až potom povídej a kádruj.
    Ano, píšu z (bývalého) dětského pokoje, kde mám nyní kancl-pracovnu (starší, dospělá dcera je už tradá z domu), co je na tom tak špatného ? *7*
  • Pro Usulka: já jsem ročník 196x, dvě dcery mám taky (27 a skoro 19 let), na vojně jsem byl taky (v ČSLA), kdo tehdy za bolševika nebyl, že !? Což dnes chybí.
    Ale nemám rád, když někdo, namísto věcné diskuze, hned dělá machra. To zkoušej třeba na (své) dcery. Na mě tohle neplatí ...
  • Da.
  • vladimir.svoboda.7
    Pěkné soužití po vyhrané válce Zabrané Golany a palestinská území pro izraelské osady.
  • Ale chvíli počkej, aby tě netrefil nějakej pšouk vlezdoprdelko...
  • Pro V.I.L.: Desítka ! Ano, ten český Václav Santa.
    Trefa - na rozdíl od "pokusů" řady jiných zdejších "myslitelů" ...
  • Nebo už mnohem dříve, podivnou "smluvní konstrukcí" tzv. vítězných mocností po 1. světové válce (Versailles, Trianon atd.).
  • Co to je za dobytek, co to tady teď poblil? *3*
  • vladimir.svoboda.7
    Co státní terorismus? Afganistan, Irák, Libye nebo Syrie?
  • Klaus? *1*
  • Jdu si přelíznout řiť

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit