Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to on

    a je dobře, že jsi zpět, ten potupný dvouměsíční ban co ti napařili byl pro nás peklo, nebyla tu ani noha
    vítej, vítej Samjon Gájínek nikdy nespí *3*
  • Ten blbec s tisíci mínusy je jistojistě teplouš Semjon Gayínek!!!








    PCHE !!!
  • přéééésně, ale kde máš tu zelenou značku při registraci nicku ?








    WOW !!!
  • V poslanecké sněmovně dnes za ČSSD sedí František Adámek V letech 1979 až 1990 byl členem KSČ, v prosinci 1989 byl zvolen do funkce tajemníka ÚV KSČ. Následně vstoupil do KSČM a v letech 1990 až 1992 byl poslancem České národní rady.
    A takovej člověk předkládá zákony EU jako hotovou věc.
  • Sakra ty jedeš Sajmon!
  • K tomu kdo by chtěl řídit stát jako (svůj) podnik a hlásá tedy fašismus, by se spíš hodil název Mussolini.
  • K politikům,kteří ve Sněmovně dřepí už od "malička",jako je Kalousek,Němcová a další, by se spíš hodil název političtí mastodonti. Když je voliči vykopnou ze sněmovny objeví se v senátu a když skončí v senátu, putují do nějaké zbytečné státní instituce třeba do Ústavu pro výzkum totalitních režimů. Je to uzavřený kruh, ze kterého političtí mastodonti se dostanou jen nohama napřed.
  • Tak kdopak mi tu převzal jméno, je to trapné!!!!! Psal jsem jeden příspěvek a ejhle, ony dva až tři další od nějakého cizáka. To už není normální....
  • 25let nás tu krmili demokracií,pravdou a láskou jež vítězí,utahování opasků a břucho stále prázdné,takže ano raději koblihu,než jitrnicu Kalouska,Holobrádka,Sralbotku,Prdiplínu,zloděje z ODS..........takové jitrnice jaké svět neviděl.
  • se ti nedaří co teplouši Sajmone?
  • přéééésně

    fenomenální článek






    WOW !!!
  • takle se musí na sluníčkáře *10*

    http://www.reflex.cz/clanek/historie/79405/11-kvetna-1945-sovetska-vojska-byla-v-praze-jen-par-hodin-kdyz-zacalo-zatykani-a-odsun-do-gulagu.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
  • Kdyby by tu nebyl Babiš, tak by žádná krize nebyla!
  • Celý svět teď vzhlíží k Zemanovi, je to borec, díky prezidentům Putinovi a Zemanovi je zase na světě blíž k míru.
    děkujeme
  • To zloděj nicku a sprostý hulvát:
    Zapomněl jsem, že má diabetes a tak nesmí jíst a pít sladké a proto přešel z Becherovky na Hruškovici. Je to tak, milý příteli? *4*
  • Slivovicí, blbče
  • No jo, ale když někdo rozdává koblihy nebo mluví sprostě a přiťukne si s Becherovkou, to je pak něco jiného, že.
  • ta umí moc pěkně slibovat! A když to od ní člověk nejmíň čeká, zaujme klíčový a čistý postoj! Taky se umí moc pěkně orientovat v politické krizi. Strčí prst do huby, následně zavětří jak starý indián a hned ví na čí straně stát. Strana dlouhodobě zavedených obecních křiváků má převeliké šance na úspěch.
  • Hezké video. Udělalo mi to chutě a tak jsem si uvařil kafe a dal si k tomu dvě koblihy. *2*
  • vanhorne
    "Těším se na jeho koblihy apod"
    Hodne lidi se tesi na koblizky pamatecni serie na rozloucenou, ty pry bude vlastni rukou podepisovat az bude odchazet.Ovsem hodne lidi take bude plakat, ze odchazi jejich krmič, sorry jako.☺

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit