Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dearputin.com
  • přéééésně, Makak sklízí plody své amrdólské politiky *15* *15* *15* *15*
  • *1* *1* *1* Podstrčili mu sedmičku *1* *1* *1* Chudák to nevěděl *1* *1* *1* Mi taky co chvíli někdo strčí sedmičku. *1* *1* *1* Ale jsem mazanej. Netahám to domů. Rozdělím se. *1* *1* *1* Nikdo u mne tím pádem sedmičku nemůže najíd. *1* *1* *1* Akorát ta hlava ráno *1* *1* *1*
  • A tak je to v tom vašem rozkradeným Absurdistánu amrdolských hujerů se vším. Vivat EUSA... *15* *15* *15*
  • Bajkajlaj, Praha je všech lumpů ráj.
  • Rath je svatý člověk posvěcený samotným vůdcem Putinem!
  • bohužel se mýlíte, Rath je jen obětí amrdólsko-banderovského spiknutí
  • v Novorusku tento problém nemají, tam si umějí udělat pořádek *3*
  • Budou soudit Svobodu a Hudečka? Nějak mi tam stále chybí jméno Bém. Tem měl mít celu hned vedle Rátha a ostatních rozkradačů naší vlasti.
  • Dokud nebudou mít zastupitelé a politici ekonomickou zodpovědnost, nečekejme nějaké zlepšení.
  • Že je pavlik bémojc normální tchurák, to ví dneska každé malé dítě... ofšem stop09, ano/ne, černo.prdelníci, zelený.ekoteroristi, etc. to je ještě vyšší level.. *3*
  • Mezi movité věci patří i tunel Blanka.
    Myslím že by měl být okamžitě zabaven.
    Bylo by to stejně spravedlivé jako zabavit za jízdu tramvají na černo barák.
  • Dobře to funguje!
  • V exekuci? A není to málo..... nebylo by lepší ve vězení, případně, jak se říká - 180 cm pod zemí? *3* *3*
  • To je přece jednoduché - instituce, případně města, se lépe dojí - nemohou převést peníze na manželku, případně na další členy rodiny, neodjedou do Himaláje, nezmizí v některém z daňových rájů či zemích, které zločince vydávají. Prostě smůla - zaplatí všechno i s úroky... ale mají možnost si to v následném soudním jednání vysoudit od Béma a dalších darebáků, kteří v kauze Opencard jeli. A teď je jen otázkou, zda se podaří dokázat úmysl a zda nezjistí, že Bém je vlastně chudák, kterému není co dát k exekuci. Holt jaké právo si tady dojiči státu posadili, tak podle toho se soudí..... takže trošku nechápu ty otazníky, případně vykřičníky.
    Copak oni někdy politici měli hmotnou odpovědnost a ručení majetkem? Mají pouze politickou odpovědnost... a z té nevymůžete ani benzín do zapalovače. Takže asi tak. *12* *12*
  • A kdy bude v exekuci KSČ(Magoři), která po půl století devastovala naši zem ve prospěch mongolsko-tatarsko-chzarských nájezdníků z východních stepí a kteří před 25 lety převlékli kabáty, "rozprivatizovali" (správně rozkradli) co zbylo a škodí dál.
  • Praha?!
    Proč ne Bém a spol?!!!
  • Máme čekat že Praha bude bezdomovcem pod některým svým mostem?Co bude s Pražany-budou snad pod mostem oni?Nebo exekutor bude nakonec odsouzen podle plzeňského práva??? .

    https://www.youtube.com/watch?v=PbGiEGf81Jo
  • Mám dotaz. Kdy bude v exekuci ODS,FUJ 09 a ČSSD ?Jména si dosaďte Bém apod.Pak bude mír v této části republiky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit