Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud vím,tak do EP ho neposílá TOP 09 ale voliči,připadá mi to že my zřejmě musíme splnit jejich přání ale v mém případě jsou na omylu,nikdo mi nebude diktovat koho mám nebo nemám volit a už vůbec nemám rád nějaké arogantní vyjádření že oni někoho někam posílají,oni ho pouze nominují na kandidátku.Holt TOP 09 u nich už jsem si zvykl na ledacos.
  • Dneska vosukam tecku, co ty na to Peto?
    • Raději ho nechej kouřit. *3*
  • STop 09.
  • Snaživý chlapec se nám narodil.
  • Další, po Němcové, komu doma pšenka nekvete , chce do světa...hlavně nepracovat!!! To se za chvíli do "europarlamentu" pohrne i nemakačenko Mareček Bendů...
  • Trio superšmejdů v čele množiny TOPky šmejďácké a zlodějské se hrne pro ještě větší prachy do EU. Ti by nám jistě hodně v EU pomohli - do hrobu. Nevoit.!!!!!!!
  • 4 % hlasů a zřejmě dle vývoje společnosti i více má již jistých.... *5* Už jako gymnazista leštil kliky sekretariátu ODS. Brzy pochopil, že kdo pracuje je blázen a jako tvárný homoděj je ideální personou pro partu loupežníků kolem zlotřilého Mirka.
  • dalšídobytek do EU *16*
    • Nasáli vůni velkých prachů EU. Jdou za ní jako za Ariadninou nití. Doufejme, že se nenajde tak vysoký počet hajzlíků, co jim ty hlasy dají.
    • Pokud mu vystavíš stopku tak má smůlu.
  • Ten modrý Pospíšil patří za katr!Za jeho ministrování se rozkrsdlo nejvíce. Jen mlží, ale i jako právník je neschopný. Kníže Bílá Hora řečený Becherovka je stejný šmejd!Nevolte bývalé modré zloděje.
  • Další zmetek se opeří a hloupý Kcharl se raduje.
    • Odpeří, TOPka žádné ptáky nemá- tedy ty s peřím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit