Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V sektoru kybernetické bezpečnosti se považuje kybernetická válka za normální válku. Jen s tím rozdílem, že v ní lidé neumírají a nic nevybuchuje. „Nemusím vyhodit něco do povětří, abych zničil svoji zemi. Pouze musím snížit důvěru v národní způsob života,“ říká bývalý vědec z Národní bezpečnostní agentury (NSA) Dave Aitel.
    • Jo, jo, v NSA jsou všichni prasata!
      • Asi nebudou prémie, že jsme tebe odhalili. Tak si najdi jiný NICK a směle do toho. Kupředu Levá !!!
        • Že ty si dnes ještě nekakal Sajmone? Řekni panu primářovi, jistě ti pomůže!
  • V podniku VŽKG ,který patřil mezi československou průmyslovou chloubu,jsem pracoval
    jak projektant,skoro 50 let.Před rokem 1989 podnik patřil opravdu mezi významný strojirenský
    gigant s vyspělou technologii.Byl především významný a žádoucí v zahraničí.Již v počátku
    se naše velkostroje vybavovaly a to nejen pro domací trh,v té době nejvyspěJŠÍj
    jENOMŽE SE BLÍŽILY NOVÉ,NÁROČNÉ TECHNICKÉ POŽADAVKY.rOZHODLO SE NAVÁZAT SPOLUPRÁCI S JEDNOU FIRMOU NA sri lance,která má zájem o kooperaci s námi.Byla uzavřena smlouva na dobu 12 let.Ředitel společného podniku se stal UJEZD SCGI
    fIRMA MĚLA ASI 9520 ZAMĚSTNACŮ.a na vybavení výroby byl bankou poskytnut úvěr ve výši 963 mil.EURO.První dodávky směřovaly do USA a KANADY.Později se výroba rozšířila o výrobu těžkotonážních dopravních letadel,která se proslavila ve všech válkach jak v ASIÍ,tak i v Africe.
  • Při pohledu na transparent mě to připomnělo dobu převratu a naivní názory !!!
    Tenkrát když OF /O čekávám F unkci/ svolalo na závodě "mítink" !?! No a když jsem vystoupil a snažil jsem se jim vysvětlit ten nesmysl tak na mě někteří vykřikovali jestli nechci "kravatu"
    a že práce je jen chtít pracovat !?!? Opravdu hodně kteří tam tenkrát byli se mě omluvili .
    Jinak já nejsem pesimista a věřím slovům písně: "I kdybychom padli všici vstanou noví bojovníci a rudý prapor zavlaje !!!!"
    • Čest soudruhu, máš to trošku v hlavě pomotané, ale co nadělám. Blbý ale náš.
      • Čest práci soudruhu Sajmone, tvůj dědek pořád členem ÚV KSČ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit