Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tento euro-lesbo akorát dílo zkázy dokoná, komu není rady tomu není pomoci ! *8* *1*
  • Ein Milliardär, ein Neonazi und ein Kommunist - das ist Tschechiens neues Regierungsbündnis
    (Miliardář, neonacista a komunista - nový vládní spolek Česka)

    Fotografie: Babiš - Okamura - Filip

    http://www.huffingtonpost.de/2017/11/21/tschechien-regierung-babis-okamura_n_18614152.html?utm_hp_ref=politik
    • novinář o čem píše ? Okamura je fašista asi jako já nebo Ty papež ! :-)
    • To chce klid, zeMANe, huffingtonpost má s Německem pramálo společného *3*

      USSrael (u)dělá všechno, aby zničil Evropu!
      • Dříve jsme mu říkali Sajmon a on sobě soudružkaameričanka. Dnes je to idioot z redakce..ha...ha..viď ty blbej Sajmone..
  • https://www.youtube.com/watch?v=eDFjf67r3So
    • Klus je stejnej šmjed, jako pravice,
      • Venco, levice, pravice a kdyz chces, tak treba i prostrednice a postranice, vsechno jeden cert..
  • Tenhleten přeběhlík a kabátník, je předsedou strany, která společně s ODS od roku 2010 okrádala a devastovala naší zemi a obyvatele téhle země. To se mě jen zdá, jak se mohla dostat TOP09 a ODS do parlamentu. To jsou lidi v téhla zemi tak sklerotyčtí?
    • No zajímavý je že poté vaší domnělé devastaci se máme nejlíp jak jsme se tady kdy měli a kvalita života je tady 24tá na celý zeměkouli , tak už se konečně proberte a pokud už mluvíte o devastaci tak si vzpomeňte jak to tady vypadalo za totáče , to jste soudruzi rychle zapomněli....
      • Jsi blb, já nemyslel totalitu, ale to co se stalo po takzvané sametové revoluci.
        • Jak se zde tvrdě kradlo. A zloději Kalousek, Nečas, Klaus a další šmejdi, kteří nás zničili. Komouši byli zmetkové, to nepopírám. Ale rozkrást stát za 20 let po revoluci a ukrást 90 miliard, které byli přípraveny na důchody. To komouši neukradli.
  • OVAR
    Je náš a hlavně je geeeeeeej *14* Vivat sluníčko Moravec!
  • Tahle pseudo.stranička na jedno použití se do parlamentní sněmovny stejně jako flanďáci a stanaři dostala pouze manipulací s volebními výsledky při zinscenovaném hackerském útoku!!!

    Získala "celých" 5,31 % a kvikot presstitutů z ČT i bakalonovin je přímo signifikantní.

    Jsou prostě v ).( a neví, co s tím...
  • Čest soudruzi co tady plivete jedovaté sliny. Co jste dokázali vy ? V rodině, pro kolegy v práci, pro sousedy nebo pro lidi ve vaší ulici ? Ve vašem městě, pro národ ? A můžete i přehánět..
    • A co jsi dokázal ty, že tady osoudruhuješ každého, kdo se ti jen dotkne tvé milovné straničky, co jsi dokázal ty...a radši ani moc nepřeháněj..mohlo by to být k neuvěření....
      • Strana není moje...jen svoboda kultivovaného slova a myšlení.
      • že by trefená husa ?
  • Tak tomu se říká pracovat pro lidi.Oběť kterou bych taky podstoupil. Teplé místečko v Bruselu a když nedubu mít co dělat tak se stavím v čr abych se ukázal . No a kdyby to vyšlo , tak mám po volbách zajištěné místo v parlamentu. Když ne tak se budu distancovat. VYčuranost až za hrob. *8*
  • top 09 *15* *15* *15* .. jinak je to pochopitelně na zvracení...

    tohle je pecka: http://www.hlavnespravy.sk/sud-v-haagu-stiha-americanov-usa-ho-navrhuju-znicit/1219740

    *5*
  • to je squadra, dementní pochcalplína, vylízanej ožrala a teplej mamánek, úspěch zaručen!
    • Žeby výkvět křesťanské morálky? To souhlasí. S bejvalým šéfem Karlem i Kalouskem si mohou klidně podat ruce. Obrázek strany se tím jen ještě víc zdůrazní.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit