Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co, ten kopanec do zadní části ?
  • Něco se nechá doma např. pro psa, něco se prodá nebo prostě zašantročí *1*
  • Neuvěřitelné!!! Berou sta tisíce, všechno mají zdarma a ještě mají tu troufalost si za naše peníze pořídit pc, který si stejně odnesou domu. Spočítejme jim to u nových voleb, ať už konečně staré struktury, jmenovitě Nečas, Benda, Kalousek, Němcová a další a další, ať odtáhnou( už si nahrabali dost a dost ) a jdou si vydělávat mimo státní sektor. Stydím se za obtloustlého premiéra hujera Nečase, který umí jen kývat a tupě se usmívat, hlavně že mu tečou penízky na účet.
  • vždy\ť před dvěma roky fasovali nové... a kam jdou ty staré::::: ty vracejí nebo sii dělají díoma sbírky pro púříští generace::::: *16*
  • Před dvěma lety nová auta nyní počítače, mezi tím každý pár milionů jen tak do kapsy. Jo to se to žije.
  • Sodo, nemohou ! Nezbývají jim peníze, copak to nechápeš ? Bylo by vhodnější zorganizovat dobročinnou sbírku.
    Prej zastaralá výpočetní technika ! K čemu potřebují nejvýkonnější, na hraní her při zasedáních, nebo snad musí všichni projektovat s CAD systémech ? Leda jak vše rozkrást a zvýšit daně
  • Přejme jim je. Vždyť jejich plat je tak nízký, že by si na svůj notebook horko těžko našetřili. Nakonec vždyť všichni tak těžce pracují pro naše dobro.
  • Všichni musí šetřit, aby pravičáci si z toho, o co nás okrádají, si mohli nakupovat za miliony. Ty "zastaralé" notebooky kupovali poslancům před rokem a nyní si je budou moci vzít domů a do kanclu, zcela zbytečného dostanou nové zadara. Fakt, je už je máloje jenom kritizovat, za ten výsměch do tváře by už to chtělo něco razantnějšího. Kecalové zbyteční a škodliví. Dokud se nezačnou bát, budou se všemu lidu jenom chechtat do tváří. !!!
  • Nojono. Poddanej lid okrádají, aby si sami mohli užívat. To by tady bylo peněz, kdyby přestali krást a rozhazovat. Nebo jsem se snad přeslechl? Komu kde dalšímu dávaj noťase grátis?
  • Je to ostuda ! Poučení : napsat si jména a už nikdy nevolit ! !
    Copak si to nemůžou koupit sami ? Je to banda povodníků ! !
  • Jsem si do dnes myslel že všechny ty jejich složky platu který berou slouží právě k tomu aby si tyhle věci mohli pořídit samy a ejhle ono ne my jim budem kupovat i toaletní papír brzy.
  • Býkovcem přes záda a né notebooky, melou o šetření a rozhazujou kde se dá.
  • jen samé p..oviny..jo jo prachy jsou,ale na jiné věci už néééé.Poslat je Mars
  • ..a pak že nic nedělají. Noťase staré pod poctivou prací poslanců trpí. To je samozřejmé, ty prachy uvolnit. Jsem pro...che che...

    Já bych vám dal počitačů gyzdi hnusní....fujj!
  • Protože je jim už jasné, že potáhnou brzy k čertu, tak nakoupili notebooky, které by měly sloužit 6 let. Místo toho si je odnesou domů.
  • Přejme jim to ! *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit