Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bulváre, jen se do nich pusť a drž! Potřebuje to ta vyč.raná verbeš, která akorát ohlupovala lidi svými kecy!
  • ale paní Kubišová, vždyť přece všichni cinkali klíči a m.j. chtěli svobodu slova! A k té svobodě taky patří to, že co se Vám nelíbí, tak číst nemusíte!
  • Jsem muzikant a Kubišovou jsem vždycky velice uznával.Ale tímto svým vyjádřením opravdu šlápla do lejna.Havel je jeden z nejprolhanějších politiků jaké jsem kdy poznal.Káže vodu a pije víno a jeho kec o tom, že pravda zvítězí nemá obdoby.Moc mě to mrzí paní Kubišová, že máte tak moc ráda člověka, který nás všechny oklamal s celou svoji sametovou revolucí.Moc dobře si pamatují jeho projevy jak mazal lidem med kolem pusy a skutečnost je zatím jiná.Fandil jsem vám při sporu proti Heleně Vondráčkové a dnes vidím jak moc jsem se mýlil.Jste vy kumštýři všichni stejní.Kam vítr tam plášť.
    • Mě tenhle křivej gauner neobelhal, takže všechny ne!!!. A co dělala tahle k*áva na václaváku, za to bych zničil vřechny její desky, ale na to už jste zapoměl co?
      *16*
      • Naprostý souhlas gemo ! moc často se zapomíná a ta jjich charta to odstartovala. *16* *16* *12*
  • vztekáš se hvězdo Kubišů co? Holt na tebe nezbylo. Taky jedna z dalších hyen která je ještě nedoceněná asi *1*
  • Sama si nemocná a na palici i s tím zlodějem a vlastizrádcem, krávo debilní *16*
    • Tak dost de,menti. Starejte se o svůj život a nechte pana Havla a paní Martu Kubišovou na pokoji. Nesaháte jimk ani po kotníky.
      • Toníku,bud hodnej kluk a vyndej si konečně tu hlavu z p....e ! *3*
      • To je pravda nikdo v tomle státě nemůže být větší podrazácká ku*va *16* *16* *16*
  • Hyenní je tady p. Kubišová skoro všechno, tak se nevztekejte.Bulvár je součást režimu, který podporujete.Nemorálnost tento režim nesoudí.Zkuste se nad tím zamyslet.
  • Jo jo dvojí metr... jak vyšitý. Když si bulvár bral na paškál Helču a jí fandil , tak jí vůbec nevadil... hm a včil, jak se jedná o kamaráda..> zas naopak .. ach jo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit