Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Šuškaly o mě sousedky v domě, nedajli medaili, že je po mě, co jsem se načekal žádná nepřišla, prej na mě náhodou žádná nevyšla, já jsem se těšil na tu medaili, dajli ji mě nebo nedajli
    • Anton - nedajli ti medajli...
  • už jste slyšeli, Chrchlovo letiště se omluvilo panu Zemanovi
    • A to prohlásil kdopak ? Ovčáček se hluboce omlouvá, že je Hrad podezíral ale je to chyba hradní kanceláře a udělají si v tom prý pořádek. *14*
  • Kdepak, jste vy to ale čtveráci, o5 jste vmanévrovali debilního teplouše Semjona Gayínka kam jste chtěli!!!
    Nechám zapnutý skript a on se tady teploušek umlátí sám!!!







    YEAH !!!
  • Herman zatím nepřinesl jediný relevantní důkaz .
    Nemohu věřit někomu, kterého vyhodili z USTR-ku a který byl vždy prolhaný.
    Pokud má něco proti presidentovi, tak ať se vzdá funkce do které ho jmenoval a ukáže , že mu nejde jen o koryto a sebe-zviditelnění, ale o princip morálního člověka.
    • vanhorne
      "princip morálního člověka."
      je chlastat a delat lidem kaspara tak dlouho, az to s nim sekne.
    • Jedeme dál !!!
    • jediný soudem uznaný lhář je tvůj ruský guru Ovar Prasečí Hlava první *15*
  • už vím Veš Krna je ten co se prochlastal a problil až do pekla!
  • Fakta o the Havels Family nejsou opravdu příliš lichotivá.

    http://www.hegaion.cz/2016/09/moralka-vaclava-havla-jeho-rodiny.html
    • Je to dobře spleteno, ale má to jednu vadu... jsou tam vloženy věty, které jsou slovníkem nomenklary před 89 rokem... člověk prochází nějakým vývojem... Zeman žádným.. je možná pomstychtivější...jako kdyby to napsal Ovčáček...to je ten hlídací pes.. ten si s tím musel dát práci....když si vezmu o co šlo za socíku v 80desátých letech.. tak už šlo pouze o korýtka... když vám jde o život, tak to je jiná..... viděla jsem fotky, když Hitler přejel do Prahy, jak celý Václavák ukazoval, jak jim vysoko skáče jejich pes... to jen s tou kolaborací... Zeman prognostik... ústav založený STB ... k tomu, aby mohli včas reagovat na změny, které by je mohly smést z jejich moci.. takže logicky Zeman i Klaus spolupracovali s STB... jestli je záznam nebo ne.. zareagovali dobře.. Klaus, Zeman, Babiš, Kavan.. a další... je to síla......jsou u moci a rozhodují nebo rozhodovali...
  • Je to zajímavé.. když jde o moc... ta se padouch s padouchem vždy domluví... https://www.youtube.com/watch?v=h7UZZkCSXts
  • No, hlavne, ze vyznamenani dostane Hulka = dalsi Miloskuv vlezdoprdelka...
    • spíš si ho zaslouží Šlouf, ale Hůlka je ještě v pohodě
  • Pračurák Simon už je zde, přijel na své kriplkáře a bude zde diskutovat. Poté si dojede pro skromný honorář do Tiscali, na udržbu kriplkáry a nákup pemprsek.
    • *1* *1* *1* a ještě sklidí ovace..to je svět... *12*
  • ano ten s těmi nesouhlasy je místní tělesně i duševně postižený ubohý blbeček! a nejen to on je prej i teplej, nedávno se přiznal, že si tu rád hraje na mladý holky!
    • 1. tobě vadí zdejší holka Simona takže mezi teplouše se řadíš jenom ty ruský prde zlý trolle.
      2. Přiznání které jsi si sám vycucal z prstu má cenu howna ruský prde.

      3. Ty jsi lhář, zloděj jmen a nicků, takže ty tu nikoho nekádruuj ruský howado-
      Hlasování na tiscálu není. jen tvůj podvod alias mínus plus 15 bodů ve stejné vteřince.

      Hniješ tu každý den nonstop takže tělesně i duševně postižený mrzák opravdu budeš ruský hasajzle
      • na holku máš dobré rozpětí narození.
        jednou nám tu tvrdíš že pamatuješ rok 1968 a pak nám tu žvatláš cosi o 1990
        • Ty deset různých lidí spojuješ do jedné osoby takže tvoje plky mají nulovou hodnotu.
          U příspěvků není uvedena IP adresa takže nuikdo neví co kdo psal/a.
          Takže nedělej ze tvé domněnky pravdu kašpare
          • IP adresu zjistit víš?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit