Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlavně že ten ožralec Zeman vyznamená tu Hůlku, zásluhu má jen tu, že spolu chlastají. To opravdu není už normální. Zeman patří do Bohnic a ne na Hrad.
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/418418-ukrajinsky-poslanec-oznamil-ze-vydelal-miliardu-jak-to-neumi-vysvetlit.html
  • Je to symbol, ten Ovar, ale symbol lstivosti, lži a nenávisti, Bůh nás chraň od takových ku-d.
  • On má na mysli tu klátivou, prolhanou osobu, kterou jsme si my zvolili( asi v nepříčetnost) prezidentem a která sedí na Hradě dnes.
  • Ten psychopatický ožrala z hradu je ostudou této země. To má být symbol. Fuj !!!
  • Vážený BTW, Vy jste problém se sudetskými Němci řádně zkreslil a zbagatelisoval. Oběti řádění Freikorpsu a fanatiků Henleinovy strany se musí obracet v hrobech.
  • Ještě jste zapomněl na Klause- architekta Velké Kuponové Krádeže!
  • vanhorne
    "princip morálního člověka."
    je chlastat a delat lidem kaspara tak dlouho, az to s nim sekne.
  • Slavný ozralec a opilec, to myslíš vénu Havla letiště?
  • vanhorne
    "vyrábějí důkazy, po americku|"
    Na to, ze ten vas slavny opilec je ozralec se najdou dukazy v archivech TV, politruku djuro72.Tvoji moskevsti kamaradi jsou majstri ve vyrobe lzive propagandy.
  • Už si lháři vyrábějí důkazy, po americku, ještě jsem zvědavý kdo budou ti dva svědci, že by dinzbír a holobrádek
  • Od té nechutné rusácké kreatury ??? - ani omylem. Jen při představě podání ruky tomu hnusu zvracím.
  • Pěkně nás kavárna oblbuje, je to všechno vlastizrádná pakáž
    https://mobile.twitter.com/GavendaJaroslav/status/790220813265956864
    Zpravy vytvořit, komu, Forejt
  • To se zemanofilní mentální prosťáčku nezmužeš ani na vlastní nick??, že musíš po vzoru komouš-fašistů krást cizí??? Asi ne.
    I to svědčí o myšlenkové retardaci zemanofilních "myslitelů" s IQ houpacího koně.
    A to ho ještě hodně podceňuji (toho koně).
    No jaký pán (demetní psychopat zeman) takový ....
    Z čeho vychází vaše myšlenka že shromáždění na staromáku je "havloidní"???
    Bude to jen poukaz na současnou hradní prohlanou žvástavou křiváckou populistickou lživou obludně rusofilně vlastizrádnou zrůdu. NIc víc nic míň.
  • Daneček mává mírovou ratolestí a dělá převelice ukřivděného. Takový komediant! Tak 3 měsíce zpět se jal navštívit sudeťáky na srazu Lansmanšaftu: A přednesl tam zdravici za ČR. Sám od sebe, nikomu nedal vědět.Takže hochu ty jsi pěkný křivák. Když je třeba podkouřit - tak podkuřuješ. Když je třeba zabědovat - tak běduješ nejlépe nad vlastní rodinou a lituješ o dušu. Jsi jen takový profesionální komediant. Bohužel z ministerstva.
  • Zřejmě Váš zevnějšek je na úrovni Jamse Bonda., intelektuálně se zařaďte sám.
  • Anton - nedajli ti medajli...
  • Šuškaly o mě sousedky v domě, nedajli medaili, že je po mě, co jsem se načekal žádná nepřišla, prej na mě náhodou žádná nevyšla, já jsem se těšil na tu medaili, dajli ji mě nebo nedajli
  • My havloidi se nikdy nevzdáme. A 28. spořádáme na Staromáku vlastní oslavy s naším novým kandidátem Horáčkem. Chybět nebude ani Halík a Pithart. A samozřejmě tam bude i náš hrdina Herman, kamarád sudeťáků.
  • chudák Křemílek *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit