Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/stastne-pondeli-strougal-konvicka-brozova-3446
    *15* *15* *15*
    • štrougal by ho měl dostat rozhodně.ač komár myslím že by ho měl dostat .
  • Tu protiakci na náměstí budou platit ti pánové Gazdík a spol. ze svého??????
    • Prý se na to poskládá celý Ovčinec, nakradeno prý už mají dost.
  • Hlavně že ten ožralec Zeman vyznamená tu Hůlku, zásluhu má jen tu, že spolu chlastají. To opravdu není už normální. Zeman patří do Bohnic a ne na Hrad.
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/418418-ukrajinsky-poslanec-oznamil-ze-vydelal-miliardu-jak-to-neumi-vysvetlit.html
  • Ten psychopatický ožrala z hradu je ostudou této země. To má být symbol. Fuj !!!
    • Je to symbol, ten Ovar, ale symbol lstivosti, lži a nenávisti, Bůh nás chraň od takových ku-d.
  • Pěkně nás kavárna oblbuje, je to všechno vlastizrádná pakáž
    https://mobile.twitter.com/GavendaJaroslav/status/790220813265956864
    Zpravy vytvořit, komu, Forejt
    • Už si lháři vyrábějí důkazy, po americku, ještě jsem zvědavý kdo budou ti dva svědci, že by dinzbír a holobrádek
      • vanhorne
        "vyrábějí důkazy, po americku|"
        Na to, ze ten vas slavny opilec je ozralec se najdou dukazy v archivech TV, politruku djuro72.Tvoji moskevsti kamaradi jsou majstri ve vyrobe lzive propagandy.
        • Slavný ozralec a opilec, to myslíš vénu Havla letiště?
          • On má na mysli tu klátivou, prolhanou osobu, kterou jsme si my zvolili( asi v nepříčetnost) prezidentem a která sedí na Hradě dnes.
  • Daneček mává mírovou ratolestí a dělá převelice ukřivděného. Takový komediant! Tak 3 měsíce zpět se jal navštívit sudeťáky na srazu Lansmanšaftu: A přednesl tam zdravici za ČR. Sám od sebe, nikomu nedal vědět.Takže hochu ty jsi pěkný křivák. Když je třeba podkouřit - tak podkuřuješ. Když je třeba zabědovat - tak běduješ nejlépe nad vlastní rodinou a lituješ o dušu. Jsi jen takový profesionální komediant. Bohužel z ministerstva.
  • Zřejmě Váš zevnějšek je na úrovni Jamse Bonda., intelektuálně se zařaďte sám.
  • Šuškaly o mě sousedky v domě, nedajli medaili, že je po mě, co jsem se načekal žádná nepřišla, prej na mě náhodou žádná nevyšla, já jsem se těšil na tu medaili, dajli ji mě nebo nedajli
    • Anton - nedajli ti medajli...
  • My havloidi se nikdy nevzdáme. A 28. spořádáme na Staromáku vlastní oslavy s naším novým kandidátem Horáčkem. Chybět nebude ani Halík a Pithart. A samozřejmě tam bude i náš hrdina Herman, kamarád sudeťáků.
    • Je dobré říkat nasr.nemu národu kde budete.Na staromák se vás víc vejde a i těch co vám dají na budku
    • To se zemanofilní mentální prosťáčku nezmužeš ani na vlastní nick??, že musíš po vzoru komouš-fašistů krást cizí??? Asi ne.
      I to svědčí o myšlenkové retardaci zemanofilních "myslitelů" s IQ houpacího koně.
      A to ho ještě hodně podceňuji (toho koně).
      No jaký pán (demetní psychopat zeman) takový ....
      Z čeho vychází vaše myšlenka že shromáždění na staromáku je "havloidní"???
      Bude to jen poukaz na současnou hradní prohlanou žvástavou křiváckou populistickou lživou obludně rusofilně vlastizrádnou zrůdu. NIc víc nic míň.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit