Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stejne tyto zalezitosti skonci u Mezinarodniho Tribunalu,a vse ten komunistickej stat s usmevem vrati.A to je dobre.
    • Milý Note závidím ti tvoji chytrou hlavu, kde jsi studoval??
      • Mam vrozenou inteligenci.Ale o tom je zbytecne s tebou diskutovat,nebot jsi zdegenerovany.
    • A proč je to dobre, Note? Církev svatá pozemky prodá developerům a developeři nám zdevastují i ty zbytky půdy, co tady ještě zůstaly. A to je dobre?
      • Proc si nehulakal,kdyz "NAM" zdevastovali pudu solarnimi elektrarnami?
        *1* *1* *1*
  • Bolševici se mohou pos*at vzteky, že se církvi vrací alespoň část toho co jí uloupili.
    CO BYLO ULOUPENO, TO SE MUSÍ VRÁTIT SKUTEČNÉMU VLASTNÍKU!!!

    A kde církev k tomu majetku přišla? Majetek získala od panovníka, od šlechty a od bohatých měšťanů dary a dědictvím. Ale také od prostlých lidí, kteří sami budovali kapličky a boží muka. A řády také hospodařily na svých pozemcích, některé se řídily heslem Ora et labora - modli se pracuj.

    Církvi by se mělo vrátit in natura vše co vrátit lze, A co vrátit nelze, to je třeba uhradit v penězích. Stejně tak požitky z církevního majetku, které si dosud přivlastňovali lupiči a jejich následovníci (ti co po čtvrt století po pádu komunismu bránili navrácení uloupeného majetku církvi). VŠECHNY ŠKODY BY MĚLI UHRADIT LUPIČI, TJ. KOMUNISTI !!!
    • Ty blbe Tečko, pro mnichy platilo jen "ora", "labora" byl příkaz pro poddaný lid.
    • Máš pravdu, Severní Korea tě přijme a tam můžeš hlásat bludy, je vidět, že tě jak fotr, tak matka zneužívali od dvou let a teď se to projevuje, ichtiole.
      • Matka ne, byl to vlastní otec a pak se přidal i strýc.
    • Buď rád cikáne tečko že ti určitě nevezmou tvou usmolenou špinavou pastoušku s chlívkem pro kozu Lízu, ta ti zůstane a jednou ti spadne na tvou hloupou palici. *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
      • No, až mu ta koza chcípne, tak ho to přejde a propadne trudnomyslnosti a bude pokoj.
      • Za komunistů všechno klapalo a církev byla spokojená i se stávajícím majetkem, žádný jiný nechtěla.
        • Ono to zdánlivě klapalo. Protože ti, co poukazovali na to jak to neklape, nebyli sice předhazování hladovým psům jako v severní Korei, ale děla se i jiná zvěrstva (např. v CCCP usmýkání člověka k smrti přivázáného za ruce ke koni s jezdcem - to bylo běžné u tatarských nájezdníků). U nás existovalo embargo na šíření informací (censura), likvidace i potenciálních odpůrců ("třídní nepřátelé").
          • Na to jsi tečko přišel když ti Not natrhával pr...el? Bolelo to hodně? On ti to dělal nějakým tvrdým předmětem, žejo? Příště se tomu raději vyhni a dobře mu ho vycucej a oblízej!! *3* *3* *3* *3*
  • Pan farář Duka je svatý muž a je to člověk na svém místě. Bůh ho miluje, protože je takový pěkný a tučný.
    • U nás sa povedalo, že je pekný ako prasca, a on aj je, vyžratý ako sviňa.
      • *3*
  • "Dobrá práce" Marečku Bendo, sice si v TV debatách tvrdil, že církve k tomuto kroku nebudou aktivní,ale jak je vidět, někdo z vás dvou lhal. A to by křesťané neměli. Takže pro mne platí ono klasikovo "hoďte toho lumpa křesťana lvům"! *1* *1* *1*
  • Už dost tlachů o vrácení ukradeného.Nebo snad mi chcete namluvit že církev je tak pracovitá a spravovaný majetek na který si uzurpuje pravo ,nabyla legálním způsobem.Je snad málo písemností které dokazují opak?????Církev by mal být ráda že je tolerována se svou historii ,která je delší než komunistická a tolik mrtvích co zapříčinila římsko katolická církev nemají na svědomí ani obě světové války.pokud se někdo chce nechat cíleně ohlupovat je to jeho svobodná volba ale proč to mám platit ze svého.Vy mi taky neplatíte fitko ,bazén a děvky.Žížku na Vás, chudák HUs za to položil život a už je to tu zase.Nenažranost Vás dostane do vašich pekel. *12*
    • Za takovou církev se musí stydět i věřící.Jestliže existuje Bůh jak kážou,tak ten to musí vidět co tato církev tropí za neřesti a musi ji ztrestat.
  • Kdyby ty Kurwy komunistické neexistovaly, jak by bylo krásně na světě, a takové věci by se nemusely řešit!
    • Což tak obráceně - kdyby ty kurwy flanďácké neexistovaly, jak by bylo krásně na světě a takové věci by se opravdu nemusely řešit. *1* *1* *1*
    • cirkevni restituce začal řešit Nečas s Kalouskem tak co sem pleteš komunisty
      • jenomže ten majetek církvi uloupili komunisti !!!
        • Taky Josef II. a T.G.Masaryk.
          • No vždyť to vykřičníci vykřičeli... Ti dva přece byli taky komunisti, jako koza Líza a Ježíš Kristus...
  • Nevěřím, že by takový turbostudent Benda měl na to, aby vymyslel takový podvod do zákona. Na to jeho zastydlý intelekt nestačí. Aležře církev má odborníky, to mi je jasné a to byli loutkovodi, kteří vedli své loutky Nečase, Bendu, Gazdíka a pod. a významně jim v tom sekundoval Kalousek. Je to třeba zapsat do Bílé knihy, která bude použita při zúčtování s gaunery, kteří dovedli republiku do všeobecného marasmu v němž se nachází!
  • ULOUPENÝ MAJETEK MUSÍ BÝT VRÁCEN MAJITELI. To je základní právní precedens, který platí v každé civilizované zemi. Český Švejkoland má k civilizované zemi stále ještě daleko.
    • Zak vraťte majetek ukradená komunistům po listopadu 1989 !!! Jde o budovy stzranických orgánů, postavené za vlastní peníze a členské příspěvky. Tady je to obráceně. Neukradené se prohlašuje za ukradené a o skutečně ukradeném se mlčí !!! Ono asi záleží na subjektu...
    • tak ať ten naloupený majetek církve vrátí majitelům. Veškerý majetek nahrabaly církve pomocí násilných loupeživých výprav do ciziny a nebo vlastní obyvatele oloupily podvodem a násilým, které často končívalo smrtí. nebo je rovnou upálili, či jinak zamordovali kvůli majetku.
    • jenže církev ten majetek,který nyní žádá uloupila v minulosti také,kde by jinak k němu přišla.
    • To se byli ty prasata církevní poradit ve Vatikánu??? Možná by jim stačili nafukovací klučíčci :-)
  • Nechte už minulost spát. Zkuste chvíli přemýšlet, kdo uhradí rozkradenou republiku a dluhy za 24 let pseudokapitalistického svinstva.Je to zcela neuvěřitelný příběh. Klidně skončete s natáčením kriminálích filmů a vysílejte současnost. Tato kriminálka bude mít nejvyšší sledovanost a doufám, že si i lidé uvědomí, co tady bylo spácháno.
    • jo jo 17.listopad 1989 přivedl tuto zemi k dluhům,lid k chudobě,je zde velká nezaměstnanost,hradí se zdravotnictví,důchody klesají a pracujíci na něj mají nárok až už jsou opravdu skoro nad hrobem.K tomu nás přivedla slavná sametová revoluce v čele s Havlem,Klauzem,Malým a jinými co si drželi prstíky a kuli pikle jak ožebračit lid a tuto zemi.Opravdu se jim to povedlo dokonale
      • Já jsem se nikdy neměl tak dobře jako se mám teď. Nejen že si mohu koupit to co jsem si za komunistů koupit nemohl. Ale mám teď SVOBODU a to je to nejcennější, o co mne komunisti uloupili.
        • Pišto, Pišto, klidně můžeš svoji identitu zveřejnit. Že jsi důchodce, to víme, důchodce s kozou a koupit si můžeš něco tak leda ve snu a pak si nadojíš kozí mléko a myslíš si, že piješ superkoňak....Taky svoboda.. no, když ti to stačí, tak proti gustu žádný dišputát...Náhodou něco na tom je, my si zase nemůžeme tady koupit kozí mléko, ale moc nám to nevadí, protože po něm blijeme...
        • Je pravda, že důchodci mají větší důchody, než si vydělá někdy zaměstnanec v čistém. Já bych doporučoval když už se žere, tak u toho aspoň nemlaskat. *11*
        • Důchodče, vždyť důchodci nemuseli pracovat ani za komunistů... To je přeci ta vaše svoboda, ne?
        • Akorát si taky uvědomte, že se máte dobře protože jsme prodali vše co vybudovali naši předkové a ještě zadlužili potomky. To se to pak žije, že!
        • Trošku nepříjemností a svět i se svobodou bude hned jiný. Nepřeji Ti to, ale... Přečti si třeba jak dopadl velmi úspěšný Richard Hes. Zamysli se a neprovokuj.
  • Není se čemu divit, když zákon připravoval Hurvínek Benda (plzeňský právník)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit