Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ten se ze všeho vylže. Má v tom dlouholetou praxi. Neříká se nadarmo, že kdo lže tak i krade. A on už toho ukradl a ješte rozkrade se svými kumpány hoodně
    • umí v tom chodit hold ale já už nikoho volit nebudu nikdy už me k volbám nikdo nedostane a to je mi 30
      • O to této hrůzovládě jde. Otrávit a znechutit politiku natolik,aby přišli k volbám,jen jejich rodiny a oni mohli krást dál...
  • Každý prase jednou čeká řezník.
    • Čekám na tebe.
      • Se svým antiparoubkovstvím už dnes nikoho neoblbneš!!! Spíše naopak! Kdyby Paroubek tyto dva roky vládl,tak jsme na tom dnes určitě o mnoho a mnoho lépe!!!
        • Paroubek doplatil jen na svůj nesympatický zjev,kdy vzbudil u mnoho lidí neopodstatněnou averzi a to především u mladých lidí,kteří dali na negativní Langerovskou kampaň ODS zaměřenou na znemožnění Paroubka.I kdyby byl křišťálově čistý a myslel vše co prosazoval upřímně,tak neměl šanci proti propracované propagandě z ODS a nevyhnul se ani podrazům z vlastní strany ČSSD,od lidí úzce propojených s politickou konkurencí.Jedno se mu nedá upřít,byl to opravdový vůdce,který tehdy pozvedl upadající stranu ČSSD.Dnešní předseda ČSSD Sobotka je ve srovnání s Paroubkem jen směšný floutek.
        • Letos jsem se ještě nezasmál lépe, díky :))))))))))))))))))))))))))))))))))
          • To jsem rád. Mám radost,když se lidi smějí. Ale v posledních letech moc smíchu kolem sebe nevidím! *1*
    • ten dlouhej článek mel být pro tebe
  • Péťovi,by vazba prospěla,vždyť brzy praskne a co chudák ta paní,co dře jako kůň? Kdo ji bude obsluhovat,ale hlavně platit? *3*
  • ted jsem ti dal palec nahoru mel jsi 1/1 souhlasím s tebou ale ten kdo ti dal palec dolu tak to musel být jenom ten kdo souhlasí s touhle vládou a musel to být i ten kdo souhlasí přijít o vlastní majetek težce nabytej asi tak no pod velením naší vlády tu budem za chvilku žrát trávu a kameny nekde jsem tu to vetu slyšel a nebudu asi sám kdo to slyšel a meli pravdu nebo to musel být nejakej uřednickej pablb nebo debilek
    kterej má tak 30 litru na kapse každý mesíc + odmeny a pohoné hmoty do auta zrovna dneska jsem tankoval v míste bydlište a nestačil jsem se divit přijel jsem k pumpe normálka tankuju a koukám na kotouček na počet litru a vidím jak se pomalu točí a kotouček na KČ ten mohl pomalu vybehnout z tý pumpy jak se protáčel a bodet by taky ne když odjel kamion od cedule s cenama tak jsem se zhrozil 36.90 a jeste pred asi 14 dnama 31.60 no jo hold asi bylo zapotrebí na nejakou dobu zasypat pavouky ve státní kase tak se jednoduše zdražil benzín a žádnej jinej stát na to nemá vliv delá to jenom a čiste naše vláda.
  • No, že by to Nečas opravdu dělal, není zatím prokázáno. Ale při jeho bezcharakterní povaze by to nic překvapivého nebylo. A to jako nám má takový premiér vládnout ječtě 2 roky ??? Už by to opravdu chtělo jej shodit i s Kalouskem a Drábkem, jinak tu pokoj nikdy nebude. Nevěří mu již ani slepice, hrabající někde na té "chlévské mrvě" !!!
  • Jaktože není ve vazbě, co když bude ovlivňovat svědka?
  • Je vyžraný jako vepř.
    • Díky, bez tebe bych to nepoznal.
  • Národu by měla vládnout vybraná skupina, elita, ti z nejinteligentnějších, na výši jak odborně, tak hlavně morálně. Je mně jasné, že je to neuskutečnitelný idealizmus. Ale proč zrovna u nás je tomu přesně naopak a vládne ta nejhorší spodina, co máme.
  • Policie prověřuje, prověřuje ale je otázkou nakolik prověří a zda vůbec bude moci prověřit , hm, hm.
  • Já si myslím, že to tak mohlo být, protože má Péťa dlouhodobý svazácký trénink v manipulaci a oblbování lidí.Není žádnou novinkou, že SSM byl líhní budoucích straníků.
    A ti VŽDY uměli přemluvit, ať tak, či onak.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit