Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • určitě si 24 hodin nechatuje sám se sebou jako ty, pravděpodoně teď vegetí ve své milonářské rezidenci, nebo je na exotické dovolené a užívá výdobytků demokracie a kapitalismu a co ty tupý penzisto ?
  • Opravdový chlap, ne jako ti chcípáci za Atlantikem:
    https://cz.sputniknews.com/video/201708055751080-video-putinovo-podvodni-rybareni/
  • http://zpravy.idnes.cz/rusko-syrie-nalety-idlib-nemocnice-duf-/zahranicni.aspx?c=A151023_131239_zahranicni_aha

    těch dětí v nemocnicích je mi líto *13*
  • Pokud někdo teskní nad odebraným územím, tak se mu zkrátka připomenou odpuštěné dluhy, jež někoho zkrátka napadlo oživit v případě současného namistrovaného chování souseda.
    Od svého sjednocení v 19. století Německo prakticky neustále podněcovalo války. Nejednou potrestanou militaristickou ideologii vyměnilo za ekonomickou hegemonii až v posledních desítkách let.
    Jenže chuť na ovládání ostatních národů zůstala, takže se odstředivým tendencím některých zemí nedivím...
  • ... ale víc by mně zajímalo co dělá černej vrahoun Obamgután?
  • a co dělaj putlerovský bestie?
  • A přitom jsou fosforový bomby zakázaný, ale jak vidno, pro ty prašivý amrdólský prasata to neplatí!
  • víme sajmon, víme
  • juro, vyjímečně s tebou souhlasím *3*
  • ááá dorazil soudruh sluníčkář, koho zajímá vybombardovaná nemocnice po strop napěchováná muslimskou verbeží, měl jsi si je vzít domu do paneláku a starat se o ně, ty vítačská sr.čko *11* *11*

    je mi na blití z takových promuslimských zmetků jako jsi ty, ksindle *11*
  • Amrdólský bestie zase bombardovali nemocnici, 90 mrtvých civilistů, převážně dětí! A aby toho nebylo málo tak použili fosforový bomby!
  • aha, tak proto Milda Zeman ještě nevytáhl hlavu z Putinovi řitě *13*
  • sajmonovací kolaborant BTW zde ?
  • V roce 2013 Medveděv a Obama podepsali jaderné odzbrojování.A už to asi neplatí....
  • Česká republika, jednání o celosvětovém zákazu jaderných zbraní bojkotovala - PROČ ??? Česká republika nemá žádné jaderné zbraně, tak jako vždy se pchá někomu do prdxle !!!
  • Že tě, Sajmone, vždycky pan BTW dovede rozbrečet. Je asi dost dobrej!
  • přééééésně, jsem legenda *8*








    WOW !!!
  • ... vidím pana BTW i tam kde není, je to moje noční můra.
  • za mě Husák *3*
  • Soudruhu BTW, dneska rekord !!!!!!!!!! 12 plusek za 30 sekund, ruská ambasáda ti blahopřeje a posílá medaili.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit