Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A přitom jsou fosforový bomby zakázaný, ale jak vidno, pro ty prašivý amrdólský prasata to neplatí!
  • Amrdólský bestie zase bombardovali nemocnici, 90 mrtvých civilistů, převážně dětí! A aby toho nebylo málo tak použili fosforový bomby!
    • a co dělaj putlerovský bestie?
      • ... ale víc by mně zajímalo co dělá černej vrahoun Obamgután?
        • určitě si 24 hodin nechatuje sám se sebou jako ty, pravděpodoně teď vegetí ve své milonářské rezidenci, nebo je na exotické dovolené a užívá výdobytků demokracie a kapitalismu a co ty tupý penzisto ?
          • ... jo aha, tady není chat, tady je diskuze, jsem to ale blbá Simona Křenková!
    • ááá dorazil soudruh sluníčkář, koho zajímá vybombardovaná nemocnice po strop napěchováná muslimskou verbeží, měl jsi si je vzít domu do paneláku a starat se o ně, ty vítačská sr.čko *11* *11*

      je mi na blití z takových promuslimských zmetků jako jsi ty, ksindle *11*
      • víme sajmon, víme
      • juro, vyjímečně s tebou souhlasím *3*
  • sajmonovací kolaborant BTW zde ?
  • Česká republika, jednání o celosvětovém zákazu jaderných zbraní bojkotovala - PROČ ??? Česká republika nemá žádné jaderné zbraně, tak jako vždy se pchá někomu do prdxle !!!
    • aha, tak proto Milda Zeman ještě nevytáhl hlavu z Putinovi řitě *13*
      • A ha a proto se tu prohání po našem území USA arma
  • Jela bych na perfííído dovolenou, ale pan primář mě nepustí!
    • Soudruhu BTW, dneska rekord !!!!!!!!!! 12 plusek za 30 sekund, ruská ambasáda ti blahopřeje a posílá medaili.
      • ... vidím pana BTW i tam kde není, je to moje noční můra.
        • přééééésně, jsem legenda *8*








          WOW !!!
          • Že tě, Sajmone, vždycky pan BTW dovede rozbrečet. Je asi dost dobrej!
  • opět jdu úplně náhodou kolem, dovolená byla perfííído, vivat Putin








    YEAH !!!
    • dobré ráno

      Krym ????
      • da *3*
        • *14*
  • Sajmon je opět zde. Jak ho tak člověk na netu sleduje, stále znova vidíme že zavrhuje odsun (přestože on a jeho soukmenovci rozbili mnohonárodnostní demokratické Československo a odsun mimochodem původně vymysleli jeho milovaní zrádní Angličané) schvaluje okupaci svým vůdcem Adolfem a tvrdí že Moravané prý nejsou, jsou "prý jen Češi" (a ti samozřejmě podřízeni Němcům). Velký Moravan Masaryk z Hodonína respektoval že jsou národy Češi Moravané Slezané Slováci a Rusíni s německou polskou a maďarskou menšinou a snažil se z nich udělat jednotný prvek. To Sajmon tvrdí že prý existují "jen Češi" a ti jsou dobří jen k tomu aby se omlouvali a poníženě sloužili Němcům. *7* *4*
  • To Zeus:
    Velice správně to řekl prezident Beneš, také s ním souhlasím!
  • Zemím Koruny České vládnul nejlépe Jířík z Poděbrad!
    • za mě Husák *3*
  • To Zeus:
    Přestaň plédovat pro ten tzv. "odsun", správně etnickou čistku. V Zemích Koruny České se mluvilo nejen česky, ale téměř celá třetina původních obyvatel mluvil německy. Na té etnické čistce nese hlavní vinu zakomplexovaný trpajzlík Beneš, který se za to jistě smaží v pekle. Když Beneš o té chystané etnické čistce mluvil se západními spojenci, ti mu to rozmlouvali. On však trval na svém, že to udělá za pomoci Stalina. Na Postupimské konferenci vyvolalo zděšení, že občané ČSR jsou vyháněni ze svých domovů, tedy probíhá "odsun". Přítomní se shodli na tom, že Benešovi v tom nelze zabránit, je to na území obsazeném ruskou armádou a že je třeba připravit se na přijetí několika milionů vyhnanců v rozbombardovaném Německu.
    A co se přitom "odsunu" dělo? Stačí si vyhledat na internetu brněnský pochod smrti, masakr v Lanškrouně, kde byli německy mluvící občané topeni v obecní kašně, v Ústí n.L. byly házeni muži, ženy kočárky s dětmi do Labe... To byla zvěrstva obvyklá ve východních stepích, to sem zavlekli Rusové.

    Ve východní Francii v Alsasku a Lotrinsku se žádný "odsun" nekonal, tam se lze dodnes domluvit německy.
    • Ano a němci po vítěství s náma plánovali krásné věci.Inteligenci zlikvidovat nás sterilizovat a používat na otrockou práci. čáST POPNĚMČIT A NAUČIT ČÁSTĚČNĚ ČÍST A PSÁT A NADÁLE POUŽÍVAT JaKO OTROKY.

      VYHNÁNÍ BYLO NAPROSTO V POŘÁDKU.ONI čechy taky vyhnaly po zabrání sudet.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit