Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Máte pravdu znám jednoho svého přítele štíra a opravdu jezdí bezpečně. *3*
  • Já bych řekl, že nejhorší je když za volantem sedí v*l nebo kr*va. Ale to naštěstí nejsou znamení zvěrokruhu. *3*
    • Je to logické, štíři myslí na šukačku a ne na předvádění se za volantem, proto jezdí bezpečně. V márnici už by si nikdy nezašukali...
    • Tak jsem se dověděl, že slova "v*l" a "kr*va" jsou zakázaná. Takže když bych chtěl napsat, že obě zvířata jsou velmi užitečná užitečná, protože to první slouží k tahání a to druhé dává mléko, tak to prostě napsat nemohu. *7*
  • A vodnáři, když slítnou s autem do vody se neutopí, kozorozi a býci si kvůli tvrdý lebce nerozbijou hlavu atd. *1*
  • Myslím si, že znamení mají něco do sebe, ale tenhle článek mi přijde jako blbost. Důležitá je praxe, počet naježděných km a také "cit pro techniku". Můj přítel je rak, řídí více než deset let bez nehody. Je pravda, že ostatní řidiči si do naší staré Miciny rádi drcnou, když nám stojí venku před domem, ale to prostě větší město s sebou nese.
  • *1* no, já jsem štírka, autem jezdím málokdy, proto asi málo bourám *3* , ale zase
    mužíček je kozoroh a je řidič profík, bez nehod ujel šílenejch kilometrů.
    Jo a až zas svátečně vyjedu, prosím odklidit z cest raky *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit