Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • proč nazval Donald Trump rusáky argresorem a nezruší jim sankce-

    Donalde proč ?






    PCHE !!!
  • Proč Trump podporuje pobalstské republiky ? vždyť jsou součástí budoucí CCCP, celá ČR už téměř slavila *13*








    PCHE !!!!
  • Donald Trump mě zklamal, těšil jsem se jak zruší NATO a on místo toho začne nutit státy aby do NATO vložily mnohem více peněz, proč to udělal ?

    Proč nezrušil sankce vůči Rusku, proč neuznal Krym, proč, proč ?






    SPLASH !!!
    • dearputin.com
  • Pokud Zemana hackeři opravdu namíchnou tak na ně pošle dobrovolné hasiče *15* *15* *15* *15*
  • Donald Trump uvedl v dopise adresovaném litevské prezidentce, že podporuje nedělitelnost a svrchovanost Ukrajiny. Podle něj je podpora Ukrajiny klíčem k upevnění evropské i regionální bezpečnosti. Trump se ve volební kampani ke konfliktu na Ukrajině příliš nevyjadřoval, navíc používal smířlivou rétoriku vůči Kremlu, což vyvolalo především v Pobaltí nervozitu.
    • Vilnius - Americký prezident Donald Trump se v dopisu litevské prezidentce Dalii Grybauskaitéové vyslovil pro nedělitelnost a svrchovanost Ukrajiny a zdůraznil, že podpora Ukrajiny přispívá k upevnění evropské i regionální bezpečnosti. O dopisu zaslaném ve středu informovalo v pátek americké velvyslanectví ve Vilniusu.
      • "Vaše podpora svrchovanosti a územní celistvosti Ukrajiny, stejně jako vaše úsilí o energetickou diverzifikaci, přispívá k dosažení našeho společného cíle upevnit evropskou a regionální bezpečnost," napsal americký prezident v dopisu Grybauskaitéové.
        • Formulace Trumpova dopisu je podle agentury Reuters podobná stanoviskům dřívějšího prezidenta Baracka Obamy, což nejspíš potěší americké spojence v Evropě, ale hlavně kyjevské vedení. Litva patří k nejdůraznějším zastáncům tvrdého postupu vůči Moskvě za její anexi ukrajinského Krymu a ostře se staví proti zrušení protiruských sankcí, které vyhlásila Evropská unie a Spojené státy.
          • Trump v dopisu pochválil Vilnius za jeho snahu oprostit se od závislosti na ruských dodávkách zemního plynu. Prezident rovněž Litvu označil za příklad ostatním státům aliance při plnění finančních závazků vůči NATO. Litva zvýšila příspěvek na obranu na požadovaná dvě procenta hrubého domácího produktu (HDP) a stala se jedním z nemnoha členů aliance, kteří dvouprocentní hranice HDP dosahují.
  • Podporuji nedělitelnost a svrchovanost Ukrajiny, napsal litevské prezidentce Trump
  • Jen víc a ještě víc takových vysoce "odborných" článků, díky nim pan Zeman získá min. 112% voličských hlasů, ale škrabálci si to jaxi neuvědomují, jen tak dál!!!





    PCHE !!!
  • Tiscali je bohužel nepoučitelný.Já nejsem ani Havlovec,Klausovec či Zemanovec,ale hodnotím lidi podle jejich IQ,kdy neúcta v tomto servu k starším lidem je přímo hloupá.Já se vždy poučoval od starších lidí ne od fracků,proto umím spoustu praktických věcí a také vidím,že se tady mohlo tolik ukrást a rozkrást.Dnešním lidem ohrnujících nos nad staršíma při kleknutí počítače si ani nevytřou správně pr..l.Když tam čtu hlouposti hlavně z provienence USA tak mi je smutno.Náš president má naštěstí přirozenou inteligenci a tak bude vždy volen i když mám k některým jeho rozhodnutím výhrady a to je ta demokracie a svoboda,ne to ,že budu dál šířit hlouposti některých lidí a myslet jaký jsem demokrat a mám svobodu.Když vidím ty zoufalce cpoucí se na presidenta tak budu dělat vše pro to,aby se tam dostal rozumný a hlavně bezúhoný člověk a ne vekslák,kníže,který nezná ani hymnu státu,kde chce vládnout a ani jazyk.O těch dalších ani nemluvím.Již toho bylo dost.
  • Při pohledu na foto k tomuto článku mě napadá, zda by nebylo prospěšnější zamyšlení o těch, kteří zašantročili a za kolik tu Becherovku, kde již pracuje toliko jeden zaměstnanec - vrátný.
  • felix.julec
    Úplně zbytečný a hloupý článek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit