Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vanhorne

    "Zlatí komunisti, zlatý socík."

    Zlato odeslo a tobe z te zlate ery zustaly jen kufr vzpominek, oci pro plac a zlata zila. 

  • Policie obvinila dva vypatlané mozky??? (Nebyli to žádní demonstranti).

    Jestli je Policie pro smích - tak je to právě pro tohle.

    Někdo jich deset poraní a oni obviní dva a nikomu se nic nestane!! Pojďme si praštit svého policajta!!!

    Kdyby tohle někdo zkusil v demokratickém Trumpově Kačerově, tak má díru v hlavě a je po smrti.

    Naši růžovoučtí policajti nastaví druhou tvář. Jak si jich má potom člověk vážit???

    A co tomu asi říkají sami policisti. 

  • josef.chmela

    Obvinění dva demonstranti. K  S M Í CH U. Tady je krásný příklad, že demokracie je pouze pro vyvolené.

  • josef.chmela

    Každý, kdo má plnou hubu demokracie a lidských práv, by se měl vrátit do blázince.

    Každý, kdo má plnou hubu demokracie a lidských práv, je už z pricipu podezřelý, podvodník a lhář.

    Proto nemám rád velkohubé demokraty a pseudonosiče a vykladače lidských práv a svobod.

    Každý je mi podezřelý když chce hlídat má práva a demokracii, jsem totiž schopen si je uhlídat sám.

  • Zdaleka ne tolik jako "zavádění" komunismu nebo jeho "hnědé" odnože nacismu.

  • Opičáčku, Ty přece nejsi hloupý, proto se také snažím s Tebou diskutovat.

    Je však třeba pochopit co je to svoboda a demokracie, co je to totalita a kde a jak tyto systémy fungují. To však chce "učiťsja, učiťsja, učiťsja" jak napsal ten váš  guru Uljanov.

    Jestli jsi stále nositelem rudé knížky organisace podle zákona zločinné a opovrženíhodné, a pokud nebudeš učení této organisace vnucovat násilím jiným, je to Tvoje věc. Já nejsem a nehodlám být Tvým učitelem.

    A pokud jde o to oslovení "Opičáčku", to je dáno tím obrázkem u nicku, což ostatně považuji za docela vtipné. A k tomu se samozřejmě váže ta občasná "nabídka" banánů.

    Jinak hezký večer. 🙂

  • josef.chmela

    Pokud civilizovaný svět nezabrání těm USA a EU bestiím "zavádění jejich demokracie", tak se mí potomci lepšího života nedožijí.  

  • Zlehčování a zesměšňování těch obětí rudého fašismu alias komunismu, to svědčí o úrovni "morálky" vyznavačů komunismu.

    Tam kde komunisti vládnou, tam ty oběti stále přibývají. Tam platí heslo "nas mnogo". Pokud civilisovaný svět nezabrání těm rudým bestiím "zavádění komunismu", tak se Tvé "přání" splní.  

  • moc ne,spočítal jsem si čarodějnice a vyšlo to snad na sto tisíc v průběhu 4 staletí v celé Evropě.

  • josef.chmela

    Máš to špatně spočítané. Já četl, že to bylo 200 milionů a za 10 let to prý bude už půl miliardy.

  • občene, kolik životů na svědomí má církev ?

  • Opičáčku, Opičáčku, jde to s Tebou s kopce.

    Ti "zlatí komunisti" mají celosvětově na svědomí víc jak 100 milionů (!!!) mrtvých, to je několikanásobně víc než má na svědomí 2.světová válka a Hitlerův "hnědý" socík.

    A příslušníky "organisace podle zákona zločinné a opovrženíhodné" nazývat "zlatými", to je opravdu na uzavřené psychiatrické oddělení.

    Inu "bývalý" komunista je totéž co "bývalý" černoch.

  • josef.chmela

    Dopadlo to přesně jak jsem předvídal. 2000 šmejdů, co porušuje zákon a nařízení vlády si udělá mejdan, zmastí policajty a nic se jim nestane. Ty milony, co stál zásah, opět zaplatí slušný člověk. Máme policii jen proto aby šikanovala slušné lidi, protože šmejdů ze Staromáku se bojí.

    Demonstrace byla účelově a plánovaně nezvládnutá magistrátem Prahy v čele se Satanem, protože byla proti Babišovi a jeho vládě, což se náramně hodí. Volební kampaň totiž už frčí.

    Účelově pustili na náměstí více než 500 lidí. Potrestat Satana, Hamáčka policejního prezidenta a všechny velící důstojníky za nezvládnutí pořádku a za nevymáhání dodržování zákonů a nařízení.

    Zlatí komunisti, zlatý socík.

  • Doufám,že ten "těžký otřes mozku" má ten provokatér.A ti všichni ostatní by si měli léčbu Covidu uhradit ze svého.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit