Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, tak si koupil "zámek" (v uvozovkách proto, že je prý polorozpadlý) za 12 milionů, to snad za pomoci svého otce herce a pak politika mohl dát dohromady. Tak o co jde? Zase stará česká vlastnost závist?

    • Žádný velkoruský vřed? Putinovský šmejd? Dneska nějak mimo formu....

  • 12 milionů za zámek bych nedal. U vietnamců se dá pořídit i za stovku. Ovšem taky záleží zda je to zámek na kolo.....například dveřní zámek s fabkou se klidně vyšplhá i na tisícovku.....

  • Na co topení, bukvice se vždy dovedou zahřát, a když si ty svý pérka budou třít navzájem ebonitovou tyčí, i elektrika bude!

  • O zříceném mostě v Itálii Tiscali ani necekne, ale hlavní zprávou dne je o tom, jak si dva buzeranti stavějí doupě.
  • ferda.borek

    Prachy na koupi toho zámku Stropnický prý dostal od maminky. Napadá mně paralela s Grossovou půjčkou na byt od jeho strýčka Františka Vika, chudého invalidního důchodce. Při Grosově vysvětlování původu peněz poslancům padla legendární věta: "Původ peněz je tak křišťálově čistý, že ani křišťál křišťálově čistější být nemůže". Přitom všem tehdy bylo jasné, že se jednalo o nečisté peníze.

  • tobro
    Tahle lehce přitroublá homo.kláda ještě někoho zajímá?!!
    • Někdo je zase "přemoudřelá heterokláda¨ (alespoň si to o sobě myslí) a stačí, aby vedle něho ženská zakroutila p.delí a už  toho má delirium tremens. Není každého věc, jestli je "homo" nebo "hetero"? Lepší homo, který si najde přítele stejné orientace než hetero číhající v parku za keřem a přepadávající ženské, které jdou kolem. Nehledě na to, že v dnešní době přelidnění Zeměkoule hrozící katastrofou je orientace "homo" jistým "řešením".

      • Tak se předělej na homo, jestli jím nejsi, nádivo!

        • Ono se dá "předělat" na homo? To jsem nevěděl. Já myslel, že je to vrozené.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit