Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... protože jak říkám havlovec - pitomec
  • víme sajmon, nkterého
  • Když jsi takový hrdina ty moulo, tak si dej dobrý pozor aby jsi od nkterého svého taky Moraváka nedostal pořádnou nakládačku.
    Řada z nich rozhodně nezapoměla na to co je rusák za svoloč.
    A mě nemusíš nikam posílat, já jsem tu doma a rozhodně je mi bližší civilizovaný národ němců než tlupy rusáckých podvraťáků.
  • Stále lepší být uvědomělý havlovec než příznivec vrchního řiťolezce komouš-fašisty putina - soudruha konfidenta STB - polhaného, křiváckého, populistického žvástala jakéhosi zemana.

    A i kdyby jsi se spolu s vychodostepními nájezdníky na hlavu postavil a ušima přitom odpichoval, tak česko patří do civilizované Evropy a ne mezi tlupy jakýchsi vychodostepních mužiků.
    A o tom kdo kolik vyvraždil by se dalo také účinně pochybovat. Nelze popřít mrtvé následkem němců, ale nějak jsi pozapoměl na miliony mrtvých zásluhou komoušů např. v CCCP hned po válce a běžnou praxi vyvražďování nepohldoných dnes.
    A i s těmi válkami to máš chlapče težké, němci nás sice okupovali cca 5 let, po nich však přišli okupanti mnohem drsnější - jakýsi rusák a vydržel tu 40.let. Takže žádné osvobození, jen výměna jedné krátkodobé okupace za další velmi, velmi dlouhou.
  • víme BTW, zoufalství
  • ... Palacký je přednosta u nás v blázinci, znám ho již spousty let.
  • Tady se jedná o Pobaltí, kterému by rád Putinchán poskytl "bratrskou pomoc". Ono to s tím válčením bylo a je na světě všelijaké. A je také známo, že ruská říše se z malého středověkého moskevského knížectví během několika staletí stalo šestinou světa, nepočítaje v to okupované středoevropské a jiné země. A jistě to nebylo tím, že jim ruští nájezdníci nabízeli pirožky a čaj. *3*
  • To ano, ale tím se nemyslelo, že by snad dotyčný mluvil nesmysly, ale to, že mluví moc, že by to měl říci stručně. On toho Palacký také hodně napsal a jistě by se totéž dalo napsat méně slovy. *3*
    A také to často říkali ti, kdo jeho slova nepochopili. Třeba různí ruso- a slavjanofilové. *3*
  • A až tam zase jeden z těch našich hrdinných dovedů zhebne, to bude nářků.
  • ... závist, že nejsem jako pan BTW, mě dovede vždy k pláči, proč jsem jen blbá Simona?
  • BTW a nepřeháněj to s tím fixlováním při hlasování, jinak ti Tiscali opět potupně vymaže tvé sovětské ejakulace myšlenek *15*
  • a máš co, on je totiž Novorosijec, nu a teď mudruj *3*
  • ... ježkovi oči jak já panu BTW závidím.
  • kam se poděl "podtržený" sovětský hermafrodit BTW ?
  • že ti ty občane nevadí německo, které u nás v každém století rozpoutalo válku a v té zatím poslední vyvraždilo miliony lidí, a teď mu lezeš do anusu ty uvědomělý havlovče
  • taky se od dávných dob říká "kecáš jak palacký"
  • "Z Ruska nepošlo nikdy nic dobrého, jen samá reakce, zpátečnictví", prohlásil známý český historik F. Palacký v polovině 19.století. A to ještě nevěděl o zvěrstvech, ke kterým později došlo za tzv. VŘSR, o tom, že vrah Uljanov nechal zavraždit carskou rodinu včetně dětí, že za vlády psychopatické zrůdy Džugašvilliho zemřelo na Ukrajině hlady několik milionů lidí, že komunismus má svědomí nejméně 100 milionů mrtvých, že SSSR se spojil s nacistickou 3.říší (Pakt Molotov-Ribbentrop). že SSSR po WW2 vydrancoval a zotročil země východní Evropy...
  • je to pravda, já bych si ještě zastřelil pár velitelů NATO
  • a ty za nás Henlainův Sudeťáku nemluv, starej se o své stádo a táhni domů za hranice kam jsme tě před sedmdesáti lety vykázali
  • soukmenovče....ještě dnes křičíš hrůzou ze spaní jaks utíkal od Stalingradu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit