Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • směšné hraní na vojáčky. Kdyby ovšem opravdu k něčemu došlo, jsem si jist, že nejmíň polovina armády dostane zdravý rozum a přeběhne na stranu Rusů jako to udělali legionáři za Rakousko-Uherska či vojáci Slovenského štátu
    • Jsi ty vůbec čech nebo nějaké rusácké h.o...a.d.o.?
      No nakonec o jednoho pomateného komoušského potrata víc nebo míň, co na tom.
      Podstatné je že jsem konečně zvedli své zadky a i když minimálním počtem, přece jen ukážemu tomu kremelskému KGb-ckému skřetskému komouš-fašistovi že už ho máme plné zuby.
      • Rusko je vzor fungování státu. Skoro celý zbytek rádoby Západního světa se potácí ve vlastní neschopnosti a neví co s tím, tak jen válčí a vyvolává spory.
      • je to pravda, já bych si ještě zastřelil pár velitelů NATO
      • a ty za nás Henlainův Sudeťáku nemluv, starej se o své stádo a táhni domů za hranice kam jsme tě před sedmdesáti lety vykázali
        • Když jsi takový hrdina ty moulo, tak si dej dobrý pozor aby jsi od nkterého svého taky Moraváka nedostal pořádnou nakládačku.
          Řada z nich rozhodně nezapoměla na to co je rusák za svoloč.
          A mě nemusíš nikam posílat, já jsem tu doma a rozhodně je mi bližší civilizovaný národ němců než tlupy rusáckých podvraťáků.
          • Sajmone. I ten nejhloupější Moravan minimálně desetkrát převyšuje tvé IQ. Takže se spíš domluvím já s ním, než on s tebou, jež máš inteligenci prázdného pivního sudu. A tos mnohokrát dal jasně najevo že obdivuješ svůj idol Adolfa Hitlera schvaluješ jeho zábor Československa a odsuzuješ odsun svých henlainovských soukmenovců.
          • víme sajmon, nkterého
  • Tak jsem se nemýlil. Putlerovi kolaboranti z toho mají bobky.
  • No jo, takže česká armáda je vlastně ještě horší než byla kdysi RA, když byla v ČSSR. Rozdmýchávat oheň, to naši přizdisráči umějí, jen žádné samostatné bouchnutí do stolu a samostatná akce ve skutečném národním zájmu a ne v zájmu přilévání benzínu do ohně ve světě. Pan Putin má pravdu. jsme jen vazalové....jak v NATO, tak v EU. To jsou výdaje na naši obranu z našich daní? Naše hranice nehlídá nikdo, hlavně že se utrácejí desetimiliardy z našich peněz "na obranu", které hlavně posílí příjem USA, jejich zbrojovek a jejich státní pokladnu a USA a NATO díky těmto penězům a vyvolává konflikty po celém světě. Komunisti ,ač jím nejsem, prostě mají pravdu. Je mi z naší vlády a ničení míru na blití.
  • to je pro Rusy jako když plivne. Když by NATO zahájilo vpád do Ruska tenhle český houfek rozežene parta ruských polních kuchařů.....
    • Text Vašeho příspěvku *1* *1* *1* *1* *1* přesněěěěéééééé !!!!!!
    • Omyl soudruhu - rusák nezná pojem kuchař - proč taky. Tam je kremelský skřet nakrmí komoušskou propagandou.
      • soukmenovče....ještě dnes křičíš hrůzou ze spaní jaks utíkal od Stalingradu
  • Gratuluji rusáckým gaunerům, ovčákovi a dalším komoušským šmejdům.
    Soudruh cenzor je skutečně bdělý rudobolševický haj..l a veškerou diskuzi směřující k tomu, že rusáci jsou jen tlupy bedzcených komouš-fašistických zmetků jejichž nájezdnickým choutkám je třeba se bránit odpovědně smazal.
  • To si myslíte, Mi(ni)stře, že jednotka o síle 290 mužů Rusy zastraší? Minomety?
    Události se pravděpodobně budou vyvíjet zcela jinak než přes Rusko. Existuje větší nebezpečí, nemyslíte?
    • Nejde o zastrašení, jde o obětní beránky k vyvolání nenávisti mezi národy Slovanů a rozpoutání světového válečného konfliktu, ze kterého budou Slované světem obviněni. Víte jakou nenávist vše vyvolá mezi civilním obyvatelstvem, a o to židokapitalistům jde především. Vše špatné se dá ksindlem využít v rámci konspirativních teorií a k zisku ve válečném průmyslu JůEsEj.
  • nebezpečí hrozí z jihu, ale naši zelení připosránci v čele s kašpárkem vendelínem opravářem kol cirkusáckých maringotek jdou provokovat k ruským hranicím
    • Na ministra obrany můžeme mít názor různý, mě by tam také vyhovoval spíš člověk který má představu o tom co je to voják, než nějaký komediant.
      Podstata problému je však v tom, že je nezbytné konečně se plně zapojit do aktiv NATO a ne hnípat za pecí.
      Speciálně vychodostepním podlým rusáckým mužiků vedených skřetským KGB-ckým -píp,píp,píp- putinem ukázat že se jich nebojíme.
      A nebojte on ten ožralecký prolhaný, křivácký, populistický žvástavý STB-cký konfident -
      nabob z pražského hradu pojede zase olízat řiť svého guru putina a tím to vám a smečce zločinecké partičky -KSČ (m) "vyžehlí".
  • Ale babišovci zklamali, myslel jsem že budou věrni Milošovi Zemanovi, který nás prozřetelně vede směr Ruská Federace








    WOW !!
  • To se zase Putlerovi kolaboranti vzteknou. To tady zase budou plivat oheň a síru. A co takhle, tovarišči, upakovať čemodan i urrá vperjod v vostočnuju sibirskuju zemljů. *2*
  • Naši nevolitelní (mimo KSČM) se svým hlasováním opět zařadili mezi imperialisty a teroristy z USA.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit