Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pravda, po Česku minimálně chodí jeden člověk spolupracující s islamisty, pan prezident Zeman.
    • rosťa adam je k o k o t a to je taky pravda ale proč psát tak zjevné že
      • vyzkoušej si někde veřejně přichvalovat mohamedány. Uvidíš jak ti bude v momentě kapat z nosu.
        • Já se netajím tím, že muslimy beru jako normální lidi. Je vidět, že už jsem spíš člověk západoevropského typu. Na západě často nerozlišují, kdo muslimem je a kdo nikoliv. Ostatně když jsem jel relativně nedávno ve Francii vlakem s muslimskou rodinou, tak jsem byl snad jediný, pro koho to bylo něco zvláštního.
  • Kolik jazyků ovládá tento potencionální terorista? Ta čeština u afričana není obvyklá.
    • No za komančů se tady pohybovali normálně a ještě se jim rval semtex a sa 58 zadara.No a brebta na hradě že je b l b to už snad nepřekvapí nikoho a jak se pere za toho Bureše to je duo. *1*
      • No ty jsi ale hlavička *15* *15*
        • ty nožička?
      • ta zakladna těch lidí tu zůstala vždyť maji naše školy.brepta má právo se zastávat koho chce
  • media opět perlí a připomíná to tohle

    https://youtu.be/h84hfRa1HXA
  • V republice běhá spousty Xindlů. Mnohdy se dostali i do politiky a i na jiná místa. Někteří nemusí ani běhat, jsou pevně usazeni na lukrativních postech a kradou a kradou! vydávají to jako službu lidu. (Viz. Šašo Vondra! Furt chtěl sloužit a vysloužil si s Promopro "jen" půl miliardy).
    Proto docela věřím této zprávě, protože lidé zde jsou různé...
    • Správně, správně - mnoho Xindlů. Leč ten největší moc neběhá, je rád že se mezi zvracením svých dementích žvástů potácí za podpory svých noshledů.
      • V.I.L. zatím tu zvracíš jen ty.
        žádný argumenty jen urážení *12*
        • Arguenty - kolik jich chcete?????
          Je naprosto zbytečné je stále znovu vypisovat, stačí jen stručně nahlédnout do výpisu zločineckých a žvástavých činů toho monstra s tlamou vraženou v putinově řiti.
  • Klik klik klik, Adam a Čapisrál multinick. *15*
    Si sbalte čemodany, jeden do SA, druhej do USA, chybět tu nebudete. Čím méně pitomců, tím lépe pro všechny.
  • Řekl to dobře. Media nás straší pořád píčo.inama. Tohle mě ani nepřekvapí jsme střed Evropy.Tak že to tu je jak lítacích dveřích.Agenti USA ,Ruska ,Iranu atd. si tu podávají dveře.
  • Reportáž byla odvysílaná v 11:10. A já čekám, kdy úřad paní Romancovové placený z našich peněz, popře nebo potvrdí.Neb proběhla všemi médii.

    Jinak moc se mě líbilo vysvětlení jak je to s Mynářovou prověrkou.
  • trump se omlouvá putinovi za předchozí vládnoucí válečné zrůdy
    https://www.youtube.com/watch?v=JeB1j-Hn0o0&list=PLE65DEFD6D21D58F9
    • měl by se omlouvat Obama celému světu.za lži za které dostal nobelovku,za nezrušení guantanáma,za nestažení vojsk a znovuzavedení války do afgánu a iráku....
      a zvednutí národního dluhu z 85% hdp na 118% hdp
  • Milosek opet zbytecne, nerozvazne zvanil, tak jako kazdy alkoholik...
    • nejen že neznáš tu reportáž ale ani pana prezidenta *7*
      • Reportaz ano, Miloska od videni a to mi vazne staci...
        • Reporaz *1*
          • *3*
  • hahaha, a to tam ještě Chovanec nevlepil svoje razítko pravdy????????????? *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit