Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ani tu pitomou pandu nebyl schopen ten kořala z Hradu Zeman zajistit, na pandu mu stejně prdí bílý tesák...ať si ji dá třeba do ložnice...
    • KIMCID

      Už nepij když píšeš.

  • Stupidním rozhodnutím pražského Magistrátu utrpí významnou - nejen finanční - ztrátu Pražská filharmonie, jejíž turné čínská strana z tohoto důvodu zrušila! 

    Program a cíle zahraniční politiky každé země určuje Ministerstvo zahraničí, eventuelně ekvivalent tohoto ministerstva v té, které zemi.

    Praha není stát ve státě - měla by toto respektovat. Aktivity samosprávy - zejména na poli mezinárodní politiky - nemohou a nesmějí být nadřazeny zájmům státu jako celku. 

    Hospodské řečičky produkované na Magistrátu Prahy ve vztahu k mezinárodní politice nemají co dělat!

    Nebo snad je Praha oním "státem ve státě"? Chová se tak v mnoha ohledech, stejně, jako Pražouni jsou arogantní a drzí při svém pobytu mimo území svého territoria!

    • žádnou ztrátu neutrpí !Jen opilec z hradu bude muset oželit návštěvu Číny all inclusive🙂

      • Včera na stanici ČR1 tvrdili opak - že je to ztráta na základě bezdůvodné šikany ze strany Číny. Filharmonici totiž koncertují za peníze a není pravděpodobné, že by se dal výpadek rovnocenně  nahradit

        • jo a umřou hlady,no a co že nebude jeden koncert ,to za ohnutí nestojí,to jako bez Číny tady zhebnem .Co jste za lidi ?To  budeme vítat i Hitlera nebo Stalina,prostě svoloč alá AB+MZ dua estebačisek.

          • Ten jeden koncert je měsíční turné, jak je uvedeno zde:  https://www.ceskafilharmonie.cz/koncerty/zajezdy/.

            Pokud napíši: "Včera na stanici ČR1 tvrdili opak - že je to ztráta na základě bezdůvodné šikany ze strany Číny.

            A vy reagujete:"Co jste za lidi ?To  budeme vítat i Hitlera nebo Stalina,prostě svoloč alá AB+MZ dua estebačisek.", jste hlupák, ale skutečně výjimečný.

            Jinak: To, že si špičkové České hudební těleso v Číně sjednalo koncertní turné, je v pořádku? 

            • no vy vždy reagujete jako chytrák ,prostě prachy nejsou všechno.Jinak pokud někoho pokládám za vyjimečného hlupáka tak na něj nereaguju - neskutečnej chytrolíne a pro nadsázku stačí i historicky vše pomotat neb skutečně ABMZ,STB se nemohlo s Hitlerem setkat a zaplat panbuh ani se Stalinem ,to je prostě takovej druh.Tak moudrý nereaguj na moje čvachty a ušetříš elektřinu🙂🙂🙂 a pokud se někoho dotklo že je patolízal tak taky asi je.Nemusíte si vše brát osobně neb příspěvky jsou veřejné a reakce ještě neznamená že je určená výhradně Vám.

  • Cituji:"Hřib vzkázal, že partnerství Prahy a Pekingu by mělo být apolitické. Současné vedení Prahy vyjádřilo podporu Tibetu a Tchaj-wanu." 

    Potřebnou variantou smyslu pro humor nedisponuji, proto mi chybí konkrétní údaj, jak a v čem vedení Prahy Tibet a Tchai-wan hodlá fakticky podporovat. Použité klišé "vyjádřit podporu" neznamená, jako každá fráze, nic.

    • co ti je do Tchaj-wanu?Starej se o svoji vlast a vyjadřuj se jako svobodný občan a ne pohunek Číny,stačí to strašidlo na hradě a miliardář z dotací v podhradí.

      • Mě je do Tchaj-wanu například to, že tam vyrobili duralový rám mého horského kola - jsem s ním již léta spkojený.

        Jako svobodný občan se vyjadřuji, což svazák vašeho typu nezkousne, co se dá dělat.

        Kdybyste uměl číst, zjistil byste, že do Tchaj-wanu je něco současnému vedení Prahy, já jsem si pouze dovolil upozornit na nonsens v článku. 


  • KIMCID

    Už ministr zahraničí Zaorálek, politiku jednotné Číny potvrdil.Primátor je v politice nikdo.

  • Koukám kolik je tu neokomunistů či neonacistů - vítačů vlivu made in china snad smlouva je mezi městy tak o čem a hotovo , když se to nelíbí jednomu z partnerských měst tak nebude nebo budeme čekat až se na žádost z hradu na Ruzyni vyvalí dočasně umístěné divize čínské armády.

  • josef.chmela

    Pan primátor je mentálně opožděný pirát. Něco jiného říká a něco jiného koná a naváží se do něčeho do čeho je mu s prominutím hov....

    • Je to obráceně,komunistická Čína se naváží do našeho vedení města.A vy jste prachobyčejný přizdis...č.Proto to u nás vypadá jak to vypadá.
      • KIMCID

        Ministerstvo Zahraničních mluví za celou republiku tedy i za Prahu. A kdž to uznává jednotnou Činů nevím proč ty to nechápeš.

        Máte zvláštní dvojí.metr.Když svou politiku dělá Zeman je to špatně , když ji dělá úředník z Prahy je to dobře.

  • Na co potřebujeme Čínu?.... jo já zapomněla... kvůli pandě.

    • No, já potřebuji Čínu proto, aby nadále vyráběla pro mou oblíbenou americkou značku ajfouny.

      Ty vyráběné v Sriperumbuduru se budou asi prodávat pouze v Indii.

    • KIMCID

      Hele ty  na nic ale rovnou ráno vyraz nahý bez ničeho :D

      • tak si kup českou košili a český botky nebo na ně nemáš?Jen tak mimochodem vinikající oblečení je z Indie akorát holt nesmíš kupovat za 5 EUr.

        • KIMCID

          Já chodím v konopném

          • tak si to rozplet a zkus nějakou vyšší polohu🙂

            • KIMCID
              • Reakce na příspěvek:

                no apoň dobrý tip ,jsem teda ani netušil že něco takového vzniká i v ČR ,asi to zkusim ,ale pokaždý pokud jde o výrobky budu upřednostňovat - české nebo těch států které jsou mi sympatické ,bohužel někdy to nejde.Takže nech zapleteno🙂

  • Jen aby Hřib svojí uvědomělou politikou neubližoval dalším občanům ČR.
  • Fandím primátorovi Hríbovi, zadostiučiněním je, jak prská bukwa Ovčák.....!!!!
    • KIMCID

      zatím prskáš ty na triko?

  • KIMCID

    Ano má být apolitické proto je lumpárna vyvěšovat na radnicích Tibetskou vlajku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit