Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jej docela chápu.Když vidím jaké má tato země idioty u voleb,není zcela bez šancí.Nikdo nevěřil že by se Kalousek a STAN dostaly do sněmovny a ejhle,volič nezklamal.Nelíbí se mi to ale to je tak asi to jediné co se s tím dá dělat.České zákony chrání lumpy,zloděje,vrahy a jiné živly kdežto slušný občan si podle zákonů v této zahnojené justiční mafii ani neškrtne.

  • Výborný nápad pane doktore, můj hlas máte jistý. A nejen můj!

    • Pouze tvůj, výmrde.

  • Dobře že kandiduje, bude tak konfrontován s realitou.

    • Bohužel to nevidím tak jednoznačně - stačí se podívat kolem sebe -

      na hradě roztékající se rusofilckový komoušský konfidentský vřed, ve strakovce straší megazlodějský čobolácký komoušský práskač, místopředseda směnovny STB-cký šmejd-vrchní kápo zločinecké smečky jakou KSČ (se směšným přílepkem M) nepochybně je, dalším představitelem pralamentu - japončícko-číňansko populsticky žvástavý kříženec , ..... Proč by nemohl být ráth třeba přesedou senátu, ať je to panoptiukum úplné.

      Řada českých "voličů" tomu bude ještě nadšeně tleskat.

      • Pořád je lepší rusofilckový komoušský konfidentský vřed, či  japončícko-číňansko populsticky žvástavý kříženec, než nějaký breptající "šlechtic" či jeho jiní přiožralí a pindající kolegové. Lidé totiž vždy správně odhadnou a volí to menší zlo.

      • No tak, pane Nováku, už jenom napište, že se jdete oběsit a je horror hotový. Nečtěte moc noviny. Jejich první obětí je vždycky pravda. 

  • Myslim, ze Rathuv navrat do politiky je naprosto neprijatelny. Jeho osobu provazi rada skandalu z doby, kdy je ve vysoke politice, a my, co jsme ze zdravotnictvi, vime o jeho chorobne chamtivosti, ctizadosti a pomstychtivosti, jeste o hodne vice. Verim, ze volici z litomerickeho obvodu budou mit dost soudnosti odmitnout tuto kreaturu. Absence jakekoliv vize u tohoto karieristy je zrejma jiz z toho, kolik politickych stran vystridal, u zadne nezustal, a jedine, co prosadil, byly mohutne dotace do Hostivic, kde ho za to ma stale cast lidi rada. Smozrejme jejich prospech byl na ukor dalsich obci Stredoceskeho kraje. Pevne verim, ze Rath jiz brzy skonci tam, kam jiz davno patri.

  • Babiš premiér, Ráth senátor a Kajínek na Hrad. Ať je to komplet.

  • "Jen jednou jsem podezíral z krádeže jen jednoho a kradli všichni"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit