Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za 40 tisíc bezcenných rublů kolaboruješ s fašistou z Kremlu? Jo, hlad je svińa.
  • Dědek Simon? zase tvoříš fiktivní postavu zlej trolle? Tečku už ti lidi nežerou co. *2*

    Tady bejvá jen šílená tapetářka Simona . Ale v současnosti tu ji ani její tapety nevidím.
  • Zase soudíš jiné podle sebe, Ivane pusinko.
  • Protože to tiscali omezenci dovolí vydělat si svých pár drobných. A já mám sociální cítění.
  • tiscali vozíčkář, dědek simon jede. Je za to placen, tak co.
  • A proč vy rusáci říkáte civilistům teroristi, Ivane pusinko?
  • Rusofobní parazit vzteky zatíná prstíky a vypouští plyny. Marně, dědku, ruské letectvo si odvede svou práci a teroristé dostanou, co mají. Bomby, ne zásoby.
  • Jak jste to uhád, pane wachmajstr?
  • Ale nebombardují nemocnice, to je až vyšší americký level.
  • Nemáš se přežrávat masem, budeš mít potom i na noviny.
  • Taky velice rádi sestřelují civilní letadla nad cizím územím.
  • Už jsem jim tady prozradil, že jsi náš Sovětský občan. Však máš být taky na co hrdý geroj!
  • My ruské ženy se bez kapitalistických vložek obejdeme. Místo nich
    používáme popadané listí ze stromu.
  • Rus odjakživa nejraději útočil na civilisty, ti se nemůžou bránit. Co neznásilní, to zabije.
  • Četl jsem o něm Komsomolskoje pravdě, když jsem kdysi ještě měl na noviny.
  • Tirador je jeden z našich největších vlastenců. Velká Rus je mu vděčná. Má už mnoho vyznamenání, ale navrhnu ho na vyznamenání od samotného Vůdce Putina. Zaslouží si to.
  • Rusofobní pomatenci třesou vzteky s oplocením svých cel. Dožadují se vstupu na sesternu, z důvodu napsání dopisu matce.

    Marně, pomatenci, Ruské letectvo, dle součinnosti s panem prezidentem Asadem, si dělá svou práci kvalitně. To nejsou americké a saudskoarabské zásoby, ale opravdové bomby. A z toho jsou alahímci hodně překvapeni. nejsou na to zvyklí, to dá rozum!
  • Díky pane Schapiro! Ale asi si mne s někým pletete.
  • Zdarec zlej trolle, nevím, já jsem v ČR. A ty?
  • Rusákům stejně nikdo nevěří, tak ať si plácají co chtějí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit