Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vodní děla na ně a slzný plyn. Tak jak Bruselu nebo Paříži. Nesrat se s nima, pěkne po demokraticku.
    • Doplním havloidní - humanitárně po demokraticku.
    • Na koho - na tu šikmookou žluťáckou pakáž, která si spletla ulice v pekingu s ulicí v civilizovém světě?? No tak na ty určitě, už vidím v reálu jak takové "projevy" sympaie jsou tolerovány v tom jejich žluťáckém absurdistánu.
      Jestli má žvástavé ožralecké mostrum Zeman potřebu svůj ovar tlačit do vychodostepní řiti, jeho problém, když se na víc to alkoholovou demencí postižené .... nezmůže, pak tam nemusí tahat celý národ. Máme zde snad málo rusácko-číňanského šmejdu - no řekněme to jasně nemáme.
      A´t si zeman dál zasouvá svůj ovar do hemeroidní řití komouš-fašisty putina a jeho noshledů (viz toho číňanského ....), ale nás - normální myslící ať nechá stranou.
      • V.I.L.:co konkrétně tobě opakuji tobě udělali že jim nadáváš?
        • Chyba pane - já jim nenadávám, pouze konstatuji.
          Dovedete si snad představit, že kdesi ve východních stepích bude tolerováno takové běsnění jako předvedli žlutí-šíkmoočci, když si sem to hradní ..... pozvalo na vzdor civilizovanému světu jejich vrchního furera?
          Dle vaší logiky už jen chybí aby se na Evropské (dle vašeho spíše Lenniské) jásalo s hadry KLDR až si to hradní žvástavé vlastizrádné rusofilní nic usmyslí že pozve Kima.... - nebo jak se správně ten kmouš-šašek jmenuje.
          • Celé je to převzato a jazykově upraveno dle teminologie Přažské kavárny a jejího sponzora jednoho velvyslance.
          • ....šikmookou žluťáckou pakáž?
            • pořád neodpověděl co mu udělala čína?
            • máte snad něco proti tomuto označení ???
              stejně jako nás osluvují ve světě ne zrovna honosným označením, já uvádím jen to označení běžně v ČR užívané.
            • jinak jsem nic nenapsal tak že dedukuješ z hov.a!já se tě jen zeptal a ty neumíš ani odpovědět? *7* *7* *7*
    • Vodní děla slzný plyn na policajty? Asi by to chtělo. Zapomínají, že jsou tady na ochranu občanů a jejich práv a nikoli na ochranu zvůle mocných proti občanům.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit