Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Promiňte za Simonku ona je nevlastní.
    Žena se kur.ila s Sovětama než odtáhly a narodilo se tohle.Myslel jsem že mám kluka ale je to TRANSKA.
    • já si to myslel *14*
      • nemysli na to nemáš
    • omluva přijata, fakt je to transka, uf, uf, uf YEAH !!! *14*
    • kdepa si byl zlej trolle *14*
      • u tebe doma s tvou starou
        • já su Gayjínek, na ženský nemám apetit, tos musel být u souseda Kotlára *3*
          • nene u tebe jsem byl taky a tvoje stará povídala že už ti nestojí
            • udělal jsme jí to dobře bude další simča
            • taky ? *15*
  • Lezení do zadku Číně má pravděpodobně za cíl udělat z Číny další zemi,která bude Čechům půjčovat,aby lumpové u koryt mohli nadále sladce debužírovat.
    • já do zadku číně nelezu *10*
  • Termosvině Semjon Gayínek už zase zuří, holt má moc práce se svýma netovejma novinama, blbec!!!

    PCHE !!!
    • zuří, zuří ale my Novorosijci jsme tvrdí chlapi, zvládneme to, že jo ?
      • snad *13*
        • mrkni na tohle, vždy tě to povzbudí *3*

          dearputin.com
    • nevšímej si ho, celá ČR stojí za tebou *3*
  • jsem multinickový homouš, nejteplejší z teplých!!! Říkal to i Tomáš Kamenský!!!
    • všichni to víme zlej modrozube

      vivat samovar
    • zlej trolle, tvé doznání je sice dojemné, ale jaktože jsi nazaGayjínkoval, naprav to ty trdlo *1*
  • V.I.L. alias simonka, alias zlej troll opět jede .....v hlavě nasr.no a CCCP *7*
    • já vím, ty už jsi 4 roky němec *15* *15* *15*
      • nech ho, nebo začne Gayínkovat *7*
      • bingo
    • zlej trolle, trapnej pokus *15* *15* *15*
  • Jsou někde ve světe podobné manifestace?
    • Všude v normálním civilizovaném světě!!! Samozřejmě vaše CCCP (SSSR) s jeho satelity a vychodostetními nájezdníky nelze počítat do civilizace.

      Pokud máte nutkání mě poučit že SSSR neexistuje, vězte že je to jen mizerně přemalovaná firma na jakési rusko.
      Je to stejné asi jako když zločinecká organizace KSČ přimalovala za svůj název směšné "M" a tvrdí - to my ne to oni.
      • Pokud v tvém světě je cccp to tě lituji *3*
        Jinak z obrázku jsem nepoznal USA ani Velkou Británii?
        A pokud tvůj otec přidal ke své straně M to už je věc vaší rodinné politiky. *3*
        • http://www.bbc.com/news/uk-england-london-34582136 tak s mrkni tady zlej trole
    • všude
      • Všude ?Kde prosím,alespoň jeden odkaz?
        • vyber si :https://www.google.cz/search?q=anti+china&espv=2&biw=1366&bih=653&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwi2ycqWgv_MAhUJOxoKHcTPB8wQsAQIHQ
  • Tady je zase po ránu Havlovsko/Zemansovsky nablito.Simonka a Troll tu bojuji o přízeň mínuskářů.
    Musulmani vám lezou do Evropy a vy se tu hádáte o ho.ně.
    • vivat Putin
      • No ty máš v hlavě nas.... *7*
  • Kalvoda e ohání právem občanů?? Tím právem kterým se tento občanům vysmíval s plastem ministra s podvodem ve vzdělání, že čtyři roky podváděl celou tuto zem, bral plat za co neměl a dodnes nevrátil, tak tento stejný Kalvoda bude něco hlásat?? Směšné stejně jako Bursík s Kateřinou, toto komické duo vždy pobaví svou tuposti a idiotstvin. Jen tak dál, národ se rád pobaví.
    • To je fakt, s tím plastem ministra je to problém. Ale horší je když někdo vykřikuje uundy sem, uundy tam nebo se chlubí, že mu řízek chutnal jak bublinková rrdel. Asi je to tím, že spadl na hlavu když mu pes shrnul koberec.
    • plast ministra je ta největší potíž, nauč se psát ty hovne
  • Připadá mi, že většina z Vás je z Prahy, vy nediskutujete, ale vypatlanost Vašich článků je příznačně pražská.
    • Nediv se, Praha je zaplavená Moraváky, kteří do Prahy přišli hledat prácu, nenamáhavú a dobře placenú.
      • Lépe jsi to nemohl vystihnout, žebrácká sebranka z Moravy ta kam vleze, tak všechno zničí.
        Říkají si, že jsou z velké Moravy, že jsou něco navíc, ovšem neznamenají nic protože za těch tisíce let zdegenerovali morálně i duševně. Pokud nám tito lidé budou vládnout, tak bude Česká republika vymazána s povrchu zemského. Moraváci založte si svůj stát a nelezte někam kde nemáte co dělat.
  • Organizátoři březnové protičínské demonstrace nesouhlasí s postupem policie--takto zní nadpis.
    to znamená, že taky nesouhlasí s vládou.
    je to jejich problém---a dal bych všem pendrekem po prdeli.....
    • zlej trolle, to by jsi ho nejdřív musel vytáhnou z řiti
    • ... jsi tupec :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit