Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Může mít i výborné nápady, ale zřejmě nezná českou "švejkovskou" mentalitu, zákony jsou pro většinu Čechů, Moravanů i Slezanů jen výzvou jak je obejít! I se sebelepšími nápady nemusí projít rozhádanou sněmovnou, zbytečným senátem a dalšími spolky dobře placených příživníků (např.různých poradců atd.). Vůbec mi nevadí brát si nápady z jiných zemí, ale i v Německu a Rakousku, NL, a všech sev.zemích je korupce nižší, nemusíme za nápady přes půl zeměkoule.
  • Ale vždyť je to jedno. Klidně ať to tady vyzkouší i indiáni amazonští.
  • Hlavně aby p. Okamure nepodlehl české nemoci - zlodějně, korupci a tunelářství.
    • On zná proti té nemoci japonský lék: harakiri.
  • Okamura,Babiš a další jsou dalším sledem již profláknutých držitelů různých stranických průkazů.
    Společenské jevy,z oblasti pracovního trhu,jsou známy již dvacet let. Problém není v lidech,ale v
    systému tzv. "neviditelné ruky trhu",který těžce celosvětově skřípe. V předvolebních kampaních nejde o nic jiného,než zjančit obyvatelstvo vizí nových a lepších cílů a zítřků. Zpravidla tyto snahy končí fiaskem,jak potvrzuje historie.
    • Jardo, podle mého názoru je problém především v chybějící morálce, tedy v lidech. Za to ovšem mohou komunisti, kteří za své neomezené téměř půlstoleté vlády morálku zcela zničili. Lidem sdělil svou morální vizi V. Havel už před dvaadvaceti lety. Kolik z nás si z toho ale vzalo poučení.
      • Čau,takže komunisti jsou teď takovými státem určenými stršidly a než se v r. 48 dostali k veslu,tak
        bylo předtím všechno výborný. Obyvatelstvo zeměkoule se vznášelo metr dvacet nad zemí a navzájem se objímalo. Toliko současný výklad. Já mám ale docela jiný informace.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit