Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • VLACHKAR44
    hochštapler, podvodník, zloděj a především žvanil...to je Asiat Okamura !!!!
    • Možná máš pravdu.Navrhni řešení.Zatim tady zlostně prskáš blbiny.A nic s tím neuděláš.Blbé co?
  • Je dobře že sluníčkáři se bojí že by se tam mohl dostat.
    Ale taky je dobře že tenhle článek je jen zde zatím jsem nikde nic podobně hloupého jinde neviděl.
    A sem chodí jen blbec Simon z redakce a olizovač VIL
  • Dobrý titulek autora článku, " Proč mu skandály nezlomily vaz ", je to stejné co tu slibovaly " veverky " vyháněli kostlivce se 101čkou, dokonce jsme měli unikát osmidenní ministryni, v následujících volbách se ˇUsvit dostal do PS a po třech měsících se rozpadl na frakce, zrovna tak jako veverky a jejich frakce lidem, domnívám se, že jedna zkušenost s ním stačila, veze se pouze na vlně populistických řečí a slibů a " slibotechny " rozhodně nepotřebujeme. *5*
  • Japonec až nakonec, třeba se mu to podaří. Co to je demokracie? Žádná demokracie přece neexistuje. Já jsem osobně žádnou neviděl. Jako jsem neviděl boha, tak jsem neviděl demokracii. Věř a víra tvá tě uzdraví. Když budu věřit v Okamuru bude demokracie, víra je silná. Posmrtný život u boha mi dává naději a co mi dá po smrti Okamura? Demokracii? Já osobně mu na ní kašlu já sám si rozhodnu o svém životě co budu dělat a nepotřebuji k tomu Okamuru abych mu platil svým hlasem.
    • Pak ale z nevědomosti budete asi volit Putina.Uspokojí Vás to?
      • Kdo je Putin, toho neznám. Ten žije na měsíci a chce se chce stát poslancem v České republice? Na jaké kandidátce je napsaný?
        • kandidátce ANO je zapsán pod jménem Babiš nebo Faltýnek, na kandidátce ČSSD je zapsán pod jmény Foldyna, Zimola, Hašek, Jandák, na kandidátce realistů je zapsán pod jménem Robejšek, na kandidátce SPD je zapsán pod jménem Okamura, na prezidentské kandidátce je zapsán pod jménem Zeman.
  • mu sandály nezlomily vaz? Asi je měl dobře zapnutý!
    • Proč jste si nezlomil krční páteř?Asi jste dopadl na vola.
  • Nevím jak kdo z vás diskutujících, ale jestli považuji současný zkorumpovaný režim za zrůdnější, než byl ten bolševický, tak jak z toho ven? Jako Ztohoven? Nikoli. Nelze tedy volit koblihárnu ani ,,demokracii", která začíná a končí tam, kde začíná a končí ,,demokracie" našeho třídního nepřítele. Čili demokracie je konfliktní přesně jako občanská válka! Nelze tedy volit ani Šláfnberskou revanšistickou kliku, byť by byla ,,sebelidovější", poněvadž je zločinecká. Proto k ní tihne mnoho českých parazitů a otrokářů. Komunisty pro jejich slabost a defenzívu také nelze volit. Čili, fakt zbývá SPD jako riskující pokus o nápravu domácího systému. Horší to může být jenom v tom, že z toho může vzniknout stav, že se nestaneme (ČR) terčem silnějšího vojenského komplexu Ruska. Na válce s Ruskem má evidentní zájem NATO zahájit útok i pomocí naší armády, což by bylo totální zničení České republiky. A to chtějí naši nepřátelé, kterým zatím lezeme do řitě díky tomu, že v ČR žije mnoho lidí s implantovaným americkým mozkem.
    • Odpověď:Volte ANO.
      • Nesouhlasící volte tedy TOP .Konec bude úžasný.
  • muze dovolit.Protoze ma cas a penize byt porad ve strehu.Profesionalne.Aby zahnal a rozptylyl vsechny pochybovace co by tady islam preci jen na zkousku pustili.Ani islam ani parazity co si rikaji uprchlici.Milano - letos o velikonocich.Na nadrazi se vetrelci verejne modli a delaji schoulene zajicky ve sve jamce. Opodal stejna sorta popiji - ale whisky.Meli hranatou lahev. Copak my tady potebujeme takovou necitelnou verbez?My kteri si musi vsechnou koupit nebo vybojovat?Vyzirky vyhybejte se nam tady.Protoze by vas tady pobyt moc moc bolel.
  • Ne Japoncum !!!
    • japonci řekli jasně ne muslimům
    • Kde je japonec?
      • nakonec nás zachrání japonec
  • SPD vidím jako záruku nějaké změny v tomto zatuchlém celosvětovém konzumním nemorálním zdegenerovaném systému. Proto se rodí a jsou posilovány tyto názorové seskupení. Prostě akce a reakce. Nic se neděje náhodou. Je to volání po změně. Ty parlamentní strany jsou zkorumpované a prohnilé. Jsou to jen loutky politické moci pro svůj vlastní profit a neštítí se ničeho. Jsou odtrženi od potřeb a vůle společnosti. Jsou to jen nájemní vykonavatelé. Mají strach že přijde pak někdo a bude chtít prosazovat potřeby obyčejných lidí. Napřed se Okamurovi smáli. Teď se ho bojí. Proto mu nadávají do fašistů a populistů. Že jim vypustí ten zatuchlý rybník. Kdo si skutečně poslechl co Okamura říká a jak to říká a je proti tomu je evidentně spjatý s tímto systémem a proto se bojí...
  • Blahopřeji cenzorovi z Tiscali, že za bdělého dozoru rusáckých šmedských zm..dů z jejich pelešince v Korunovační a podpory ovčince pražského hradu uvědoměle a hlavně včas maže jakýkoliv příspěvek jdoucí k jádru věci a odmítající filckové žvásty komouš-komunity.
    • Měl jsem podobnou zkušenost,ale teď je to už dobrý.
      • a spolupracuješ s režimem jo? Už tě jako poslušného agenta provokatéra nemažou.... *3*
    • přelíž si

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit