Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hodně laciné gesto morálních trosek a zbabělců.
    Když dělal Nečas předsedu tak celá partaj držela pusu a krok. Každý včetně TOP 09
    tiše trpěl fakt že si svou utajovanou milenku štědře platí ze státního.
    Nagyové se každý bál a poklonkoval jí. Až když tato dvojka nemá moc a funkce tak
    zbabělci z ODS lezou z děr a hážou kamenem.
  • proč se o nich vůbec píše,copak tahle zlodějská banda ještě někoho zajímá.....
    ,jednou provždy ztratili u svých voličů všechno co se ztratit dalo a myslím,že nějakého bájného Fénixe ze sebe už nevykřešou
  • Uváděné osobnosti ...to je smrdutá žumpa korupčníků a zlodějů i s Němcovou. *14*
  • Správně! Všecky komunisty z ODS povyhazovat a začít znovu, jiná cesta není!
    • S komunisty zatočit!!!!! *16*
      • Moc neřvi, aby ses netočil hodně dlouho. Zatočíme s vámi po bolševisku!!!
  • Zbývá dodat - za všechno můžou komunisti. *16*
    • Text Vašeho příspěvku *1* *1* *1*
    • Máš pravdu.
      • Můžou můžou, je to tak!!
  • Jedině KSČM je nejslušnější a nezkorumpovanou politickou stranou všeho proletariátu, která nikdy občany nezklamala a nezklame. Jen ona je schopna uvést republiku do normálního stavu a nastartovat ekonomiku. Proto je pro všechen pracují nejpřijatelnější. jen pod vedením komunistů se opět můžeme dožít šťastného plnohodnotného života!
    • Možná ty ale já ne Měl jsem to neštěstí, že jsem si tu jejich prohandlovanou politiku čtyřicet let musel prožívat. Jestli se ti stýská tak ji ještě mají v Koreji,nebo na Kubě ale tam to brzy praskne tak pospíchej ať si stačíš užít
    • Chcíplé komunista, dobré komunista.
  • Měli by pozvat nějaké hrobaře, kteří za touhle zkorumpovanou partají udělají definitivní tečku. *16*
  • Ať dělají cokoliv stejně to bude jen jako sněm mafiánů v Italii. Každý, kdo, kdy měl co společného s ODS je umatlaný, upatlaný nějakou tou zlodějinou. Ten, kdo se ve straně dostal až do míst, že byl pozván na jejich sjezdy nebo i jako neokoukaný do vlády, nikdy čistý být nemůže. Jen si vezměte Kubu, kdo ho znal mimo Jihočechy a hned jak přišel do Prahy a začal s tím únavným řečněním o tom jak všechno ví a všude byl hned bylo jasné, že to jej jen další hoštapler, který tam má kopat za někoho jiného a bylo to za kmotra Dlouhého. Ten co se bude ucházet o post předsedy ODS je již od pohledu podobný Nečasovi - nemastný, neslaný a jistě adept na to , aby mu do pelechu poslali strčili nějakou čipernou děvu. To, že na sjezdu nebudou bývalí předsedové? Na co asi už to co uměli ,předvedli a kam jsem dospěli, víme všichni!!!!!!!!!!!!
  • Proč by na sjezdu korupčníků měl chybět vedle Němky také párek hrdliček vrkajících za peníze daňových poplatníků., To je nespravedlnost.
  • Jak to soudruhu že jsi nebyl na posledním kongresu? "Kdybych věděl, že je poslední, tak bych přišel i s celou rodinou".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit