Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to se dalo čekat že PEAKE TAKTO SKONČÍ...
  • Toť vše.
    • ... pondělní ranní načutnutí bezmocných nevzdělaných magorů jako tebe je povinnost :)))
      • Potvrzeno.
        • ).(
  • Karolína už je jen pro smích ale bohužel s mocí tvarovat naší politickou scénu.Má před sebou ještě pár měsíců tak si je chce užít.V našem domě bydlí víc lidí než má celá její strana,vykopat jí ze sněmovny.Něco tak infantilního a hloupého aby člověk pohledal,kdyby tady nebyla tak bych si jí musel vymyslet s nontnou dávkou fantazie.
  • ... jsem přesvědčen, že Karolína o žádné tragédii neví :)))
  • Románek jí přeji, všem kecům se směji. Podle mne je šikovná, jenom šlápla do ho.na. Držet stále jeden směr , to by bylo asi fér. Teď se třese strachy, posílám jí prachy. *3*
  • Pohyby na naší politické scéně asi nebudou znát mezí.
  • ... dobré sousto pro známé bezvýznamné pitomce zde, které není důvod jmenovat :)))
  • STOPAK-pohroma techto stranek.Vymastene pako jinde v opovrzeni a hanbe tady dostava prostor vylevum sve neuveritelne tuposti.
    • ... neřeš pitomce a buď v pohodě třeba jako já, turecku :)))
  • On tu pí*u ještě nikdo neodtřelil ? *16* *16* *12*
    • xyz Karel a já, Rudolf! Súdruhoviia"!
      Máte jistě speciální školení komunistů nebo "opozičníků! Myslí se tím SPOZ!
      Podle toho má vypadat Váš projev s vybranými slovy! Typické pro lidi, kteří
      nevynechají příležitost pomstít se po deseti letech! Ubohé, ubohé!
      • Na porážku s tebou ! *2* *2*
    • ... tebe nikdo určitě neotřelí, jsi pouze do počtu :)))
  • Jsem do té paní zamilován jako studentík!! *3* *14*
    • Myslíš že ti Karolínka dá místo v dozorčí radě nějakého státního podniku?
    • Tak to máš smůlu. O Zemanova hradního lokaje jako jsi ty ta bohatá paní nezavadí
      ani pohledem. Zase si budeš muset s ptáčkem hráti sám! *2* *2*
      • Ty už ani nevíš, co pod kterým nickem píšeš, viď... :-)
        • Tak to máš pravdu, já jich mám tolik že už jsem s toho jelen, ale hlavní je STOP SPOZ a potom fleck, ostatní mám v notýsku.
          • Používej hlavně svůj pravej nick který zní Zemanovec a Zloděj! *2* *2* *2*
    • sem nejkrásnější a nejchytřejší. po mě všichni šílí jak sem nádherná

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit