Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V Haló novinách psali, že Gréba vykálel Gottwaldovi na hrob, je to pravda, soudruzí?
  • ODS = modrý MOR
  • Komunismus = rakovina!
  • Čeká na něho volné lůžko na psychiatrii. A v base také.
  • Z toho má trauma, že není dobrý křesťan. Majetky si ochrání rozvodem. A co jeho děti, Nestydí se za něho? nEBO JSOU SLEPÍ A ZAHRNUTÍ BLŮHOBYTEM. mĚL BY SI DŮKLADNĚ PŘEČÍST BIBLI.
    • A ty si přečti Pravidla českého pravopisu, blbe.
  • Já mám také trauma když čtu ty předešlé příspěvky - nenávist a zloba smíchaná s blbostí - bláboly a bláboly volů bez naznačení solidní perspektivy v uvažování. Když se potom taková nenávistná slabomyslná osoba uzavře do sebe, tak vyhodí sousedy do vzduchu - a to ve jménu své spravedlnosti.
    Jenom by mě zajímalo, co živí tyto hlásné trouby nenávisti?
    • Přece ty + podobní !!!
    • Problém je v tom, že tebe kdyby pohlavkovali, tak budeš u toho v pozoru zdravit. Každý nemá takovou povahu. A spekulací o nenávisti patříš spíš možná do poradny, tady to lidi ventilují a mají pokoj. Většinou mají i jiné starosti, než se zabývat věcmi s kterými se asi moc nedá v současné době dělat.
    • Mluvíte mi z duše.
    • Protože ty bláboly píšou blbečci tvého ražení, jako Pišta, Not CSSD, KUBIKULA, a podobní, stačí ti odpověď, nebo to chceš více rozvést??
      • Na KUBIKULU mi nesahej, h a j z l e. *11*
      • Chci to rozvést - proč hned někoho napadáte slovy "protože to píšou blbečci tvého ražení?? co to je, člověče?!
        Jak si můžete dovolit někomu nadávat, že je blbeček? Kde berete tu drzost - ta musí prýštit z Vaší zloby - běžte k psychiatrovi, nebo budou Vaši sousedi zachvíli nešťastni -nebo jestli už nejsou.
        • Protože je evidentní že blbeček jsi, napadáš rozumně diskutující občany a sprostě jim nadáváš do volů, i když tvé IQ není ani 70, tak zklidni hormon a táhni na jiný web!!Stačí ti vysvětlení?
          • Tak tozumně diskutující občan je ten, co jenom sprostě nadává? Ten nemá dle tebe v diskuzi co dělat?Opravdu - toto není diskuze - to je přehlídka zapšklosti a nechuti se slušně vyjadřovat - ty, co se mnou nesouhlasíš - táhni? Zašpuntovat uši a nadávat, vylít se sebe to zlo,ze kterérým se dusíš a naplivat na jiné. Zklidni se ty, nebo se z toho brzo zblážníš.
            • Už ses vyblil? *2*
          • Nestačí - rozumně diskutující občany nenapadám - nemám to v povaze. To, ale na čem trvám je, že mnohé příspěvky jsou plné hlouposti vysypané z hloupých hlav, které nečtou, neznají historii. Dějepis tak, jak ho byla nebo byl povinný vyučovout soudruh učitel či učitelka - není historie - je to snůška komunistických polopravd a navíc, pokud někdo používá výrazy "zklidni hormon a táhni na jiný web" - tak to je známka čisté nebezpečné agresivity pisatele. Diskuze přece není, že si všichni sednem a dobrý je ten, co nadává - a nejlíp sprostě a hloupě.

            IQ si nech ohodnotit pro jistotu ty - agresivitu dle tohoto samého hodnocení dle mého budeš mít na stupni vysoko - nejméně 170
    • Nenávist k této vládě a hl. jejímu předsedovi si zavinili sami, to snad je evidentní. Copak je toto vláda? která má vést k prosperitě národa? Nenávist je mezi nimi a to i v koalici a to se vám na této vládě líbí, že jde proti svému lidu?
  • Můj president je Zeman!
    • Protokol registrace svazků agenturního a kontrarozvědného rozpracování
      Zaveden dne 22. 11.1983
      Registrující útvar: Statisticko evidenční odbor FMV
      Registrační číslo: 27296
      Krycí jméno: MAN
      Příjmení (název): Zeman
      Jméno: Miloš
      Datum narození 28. 09. 1944
      http://www.abscr.cz/cs/vyhledavani-archivni-pomucky
      • Lustrační zákon se vždy uplatňoval jen na slušné lidi, ti druzí se smáli a hlasovali pro prodloužení jeho platnosti, aby neměli konkurenci. Zeptejte se Bendy.
      • Můj President je Zeman!!!
  • Chudák Péťa má trauma z toho že umí kulové hov. Ale že obyvatelstvo má trauma z něho to už odborníky nezajímá. Má-li opravdu trauma tak ať ho zavřou do blázince a s ním celou vládu, kromě Kalouse. Ten patří do jiného zařízení.
    • vaše vyjádřen je opravdu na úrovni. jako předsedkyně spolku obecních drben jste bez konkurence.
      • Její vyjádření je o třídu vyšší než tvoje!
  • Nevím jak odborníci, já už roky vidím pouze jednoho velkýho ch*uje. *16*
    • V zrcadle.
  • Už to tady sice někdo psal, ale přesto bych rád vyjádřil svůj radostný postřeh, že fašistickou odSS vede Kuní Xicht skutečně výborně, jen tak dál, bodrý svazáku Péťo... :-)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit