Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co je to za ignoranta co napsal ten článek? To klame záměrně, nebo není schopen si zjistit relevantní údaje? Prý americké ztráty se odhadují na 400 tisíc. Američanů zahynulo přesně 54,246. Jestli i ostatní údaje o Severní Koreji jsou podobně "přesné", tak je ten článek, lidově řečeno, o ničem. Zajímalo by mě, zda autor článku v KLDR byl, když o ní tak "zasvěceně" píše. Akorát jsem se nikde nedočetl, že hodní Američané srovnali celou Severní Koreu se zemí, kompletně byla zničena všechna města a vesnice a nezůstal doslova kámen na kameni. V podstatě nezbyl v celé zemi ani jeden dům a místo měst a vesnic zbyly jeh hromady suti. Historici tvrdí, že Drážďany v roce 1945 byly po náletech spojenců v porovnání se Severní Koreou celkem zachovalé město. Takže když dnes vidíme v KLDR, mezinárodním sankcím navzdory, moderní města a budovy, všude pořádek, že byste málem mohli jíst z chodníku, tak je to celkem slušný výkon. A to nemluvím o jejich armádě, ta by si dala tu naší ke svačině.
    • Neboj včer vytřeme všecm havloidům zrak, budu psát o KLDR, je to tam úplně jinak *3*
      • Mám stejné informace.
      • přéééésně, těším se strašně








        YEAH !!!
  • https://www.youtube.com/watch?v=SY2IIU_xe8c
  • všichni jste sviině *10*
  • Korejci oslavují zakladatele státu Kir in sena nebo jak se jmenoval. Tato rodina Senů si tuto zem zotročila a ukradla toto není jejich země. Jednou Senové budou viset.
    • Ayrton Senna patřil taky do rodiny senů?
      • Seno u nás žerou kravičky a co žerou u Vás? Hlupák se chytí na každý špek, který mu nastrčím a jsem rád, že je vás více než si myslím. Ing. jen tak dál.
    • Tak a teď do školy a douč se to
  • Ať už ti zas... bolševici táhnou do pr... na celém světě - včetně Severní Koreje!

    SMRŤ BOLŠEVIKŮM!
  • velitel naší neohrožené armády
    http://www.imagehosting.cz/?v=vendeln2.jpg
    • Tak teď už jsem klidný, s tímhle to opravdu vyhrajeme! Zajímalo by mě, co tím Babiš sleduje, že tam má takovou "kapacitu". Babiš je přece velice inteligentní člověk a má tam takového klauna. To je mi záhada.
      • jaká armáda takový velitel, naše speciální síly se prý jmenují humberto a velitel je opravář kol cirkusáckých maringotek, máme mobilní armádu
  • jako rukojmí ještě krvavějšího režimu
    http://euserver.parlamentnilisty.cz/Articles/1099-200-let-terorismu-usa-prehledny-seznam-vsech-americkych-valecnych-zlocinu-teroru-a-valek.aspx
    *8* *7*
    • Stavaj strana agromnaja *15* *15* *15* *15*
  • prospělo kdyby toho drzého pupkáče v čele Koreje někdo vykuchal a veřejně vyvrhnul. Jeho drzost ke světu je bezmezná. Už dávno měl natáhnout ráfy rukou nějakého hrdinného korejského samuraje. Jejda to by bylo všeobecného veselí. Taková poctivá korejská zabijačka.
    • Americká drzost ke světu je mnohem bezmeznější. Asi tak 100x.
      • máte pravdu, ale na Ameriku si prostě nikdo netroufne, Putin má určité ambice rozpoutat jadernou válku, ale nějak se mu do toho nechce

        škoda






        PCHE !!!
  • https://www.youtube.com/watch?v=KFUhSie08tU
    • Kdo zase používá můj nick. Jsi tak málo inteligentní, že nevymyslíš nic vlastního? Zřejmě nějaký demokrat.
      • není to demokrat, nýbrž dementkrad
      • je možné, že ten zloděj je i ta samá figura co tu naklikává během minuty deset bodů








        SPLASH !!!
      • fakt, no nekecej, to je mazec *8*








        PCHE !!!
    • *8*








      WOW !!!
  • Kim Ir Sena vítali nadšené davy Pražanů...ty stejné davy,které jen 45 let dříve nadšeně vítali Adolfa Hitlera a jeho armády...a taktéž ty stejné davy vítali i Rudou armádu-at už přišla osvobozovat či okupovat....a ty stejné davy jásaly,když největší odpad v českých dějinách-fetka,pseudoumělec,donašeč,vekslák a looser sám sebe navrhl na prezidenta...to je hnus velebnosti...co to je za lidi ???
    • pane Travel, nevzpomínám si, že by někdo v roce 1968 vítal sovětskou armádu, jejijichž vojáci stříleli do národního muzea a bohužel i do našich dětí
      • Pane, co to žvaníte? Do jakých dětí? Ukažte mi aspoň jednu fotku zastřeleného dítěte z 68. a omluvím se Vám.
        • halóó kolaborante
          • Nevím neumíte číst? Psal dětí? Kde je na těch záběrech jaké dítě?
        • http://zpravy.idnes.cz/archivy-vydaly-uz-108-jmen-obeti-vpadu-vojsk-z-roku-1968-f9i-/domaci.aspx?c=A080806_135014_domaci_pje

          tak už začni
          • Neviděl jsem žádnou fotku zastřeleného dítěte.

            "Řidič najel náklaďákem do dětí
            Ve slovenské obci Rišňovce najel vojenský nákladní vůz do skupiny dětí, které si hrály na písku, a usmrtil třináctiletého chlapce. Vyšetřování nehody bylo později uzavřeno s tím, že maďarskému řidiči selhaly brzdy." Tak tohle si ty chytráku vyřiď s Maďarama! Jaké svinstvo bys ještě hodil na Rusy?

            "V Popradu Sověty "vítalo" asi šest stovek lidí. Vojenské koloně se postavili do cesty a začali na ni házet různé předměty. Několik tanků podpálili. Vojáci spustili palbu a zabili devatenáctiletého zámečníka Jozefa Bonka." Co bys dělal na místě těch vystrašenejch, vykulenejch, devatenáctiletejch, sovětskejch vojáků (kluků), kteří vůbec netušili o co jde a která bije, ty Einsteine? To, že byli Češi tehdá nassraní a byli vůči invazním vojskům Varšavské smlouvy agresivní a nepřátelští, je pochopitelné a logické a stejně logické bylo to, že naopak tito kluci použili střelné zbraně, když se jim snažil někdo pod zadkem zapálit tank. A mimochodem, kromě Rusů tam byli také Ukrajinci, Lotyši, Estonci, Litevci, Kazaši, krymští Tataři, Uzbeci, Turkmeni, Kyrgyzové, Arméni, Gruzínci, Ázerbajdžánci, Němci, Poláci, Bulhaři a Maďaři. Tobě ale leží v žaludku jen Rusové. Proč asi, ty americký politruku a kolaborante? Jestli to nevíš, tak ten, kdo nařídil invazi, byl Brežněv a byl to Ukrajinec. A Ukrajinci jsou dnes přece naši přátelé! Chruščov, který odtrhl Krym od Ruska a "daroval" jej Ukrajině byl také Ukrajinec a Stalin byl Gruzínec a pod jeho vládnutím si to ze všech národů nejvíc odkašlali Rusové. A mimochodem, když se tehdy v Československu někde střílelo, kdo dnes zjistí, zda zmáčkl spoušť příslušník národa Puškina, Dostojevského, Menděleva, Tolstého, Gorkého a Čajkovského, nebo pohrobek Stepana Bandery, u nás ještě nedávno válečného zločince, dnes hrdiny ukrajinského, národněosvobozeneckého boje, případně potomek nějakého tatarského atamana?
            Ne, Rusové neházeli na děti napalm, fosforové zápalné bomby a Agent Orange s naprosto devastujcícími následky pro několik generací. To byli jiní "dobráci", tví kamarádi za velkou louží. Odhoď slepou nenávist a začni používat mozek.
      • Pořád lepší do muzea než poláci do lidí
    • v praze se koncentruje všechna špína z republiky, dnes je to tam samý havlovec,kavárník a vítač,dnes se mává na americké konvoje a na Rusko se hrozí pěstičkama
      • Typický Pražáci, už Žižka je neměl rád. Pražáci byli také strašně nešťastní, když zabili Heydricha. SLIB VĚRNOSTI ŘÍŠI přísahali statisíce Pražanů.


        https://www.ustrcr.cz/uvod/antologie-ideologickych-textu/slib-vernosti-risi/slib-vernosti-risi-historicky-kontext/
      • Praha tě žíví ty komoušké netáhlo *15*
        • Praha živí akorát veksláky, šíbry, vykuky, podvodníky, lumpenkavárníky, pisálky, gaunery a politiky. Praha by bez zbytku republiky chcípla hlady.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit