Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ??? A tak to nám někdo zapoměl říct......... To že Zeman posílá pár stovek na dluh jsem slyšel mockrát - tohle slyším prvně..... *13*
  • Stále lepší pan ex-ministr Kalousek než to tupé ožralé prolhané křivácké nechutné NIC s uslintanou tlamou a dementními žvásty nazývanými ním samým bonmoty ,kterém pár pomatených jadenců říká prezident - jakýsi zeman.
  • ukazujou snímky z 80 let a chteji mladez zblbnout
    že oni ted co vladnou za nic nemohou.

    ze nemohou odchazet neboť se to nenaucili......az je budete volit napočtvrté, tak stejně neodejdoubo by to byla skod aPRO VLAST jmenem česka republika
  • A kdopak by chtěl z politiky dobrovolně odejít? Jen blázen.

    Královsky placené zaměstnání ve kterém můžete v pracovní době spát číst
    nebo dokonce požívat alkohol. Jídlo i pití máte za pár korun v kantýně.

    Jsou to vyžírky - platí to pro všechny poslance včetně těch z ksčm.
  • To je zloděj nicků, BTW. Pravá pusinka to nepsala.
  • Podle vás by byl nejlepším politikem bezdomovec.
    Na Fond pro rodiče samoživitele Nadace AGROFERT jde celý jeho ministerský plat.
    Takže mnoho lidí díky němu "neživoří".
  • Ukažte mi na politika, který to doopravdy myslí s občany upřímně. Ti kašpaři si šli pouze nahrabat, páč jim to politicky myslelo. *12* *16* *12*
  • kdybychom Miloše nezvolili,v důchodě by byl.O tom,že je prezidentem jsme rozhodli my.S pocitem,že místo něj by tam byl ušišlaný dřímal,který je dokonce knížetem,tak jsem rád,že Zeman v důchodu není.
  • když pustim Českou televizi,tak tam denně vidím tlamu ožralého Kalouska jak tlachá páté přes deváté.
  • tak tak.Moravec a Jilková jsou toho příkladem a divák neví nic.Na jejich pořady se už ani nedívám.
  • jenže ti jsou tak hloupí,že by se jinde neuplatnili.Bendl tím vyniká.
  • Babiš vadí mnoha lidem už svým podníkáním,navíc miliardář rozhoduje jaké budou důchody,jaká minimální mzda a přitom mnoho lidi díky jemu živoří a on překypuje mamonem.Navc v minulosti konfident STB
  • nejsem babišovec ale ten článek je úplně o ničem, Ten pan Babiš vám ale leží v žaludku
    a dobře vám tak
  • by bylo moc pěkné.Ale nejde to.Krásné vyfičení měl třeba Klaus, šmejd ODSácký.Bohužel jsou tady vtěrky které je třeba vyhubit - samy neodejdou.Takoví Kalousci , Hloupí Karlové nebo Bendové.To jsou ty zaručené typy které je vyloučeno z politiky dostat.Jedině tedy zahubit jak potkany.Pečlivě!
  • Mně mnohem více než politici, vadí novináři a moderátoři různých televizních debat, kteří položí jakémukoliv politikovi otázku, a sotva začne dotyčný politik odpovídat, tak mu moderátor skočí do řeči a začne blábolit něčem úplně jiném.
    Zlatí politici, ale české novináře bych vyměnil hned.
  • ten článek je dobré ho.ínko *7*
  • Dojem z besedy byl úděsný, hleděl jsem do tváří živých lidí a ani v jediném okamžiku jsem si nebyl jist, jaké myšlenky jim skutečně víří hlavou. Nebyl jsem schopen uvěřit, že by to, co předváděli, bylo skutečným obsahem jejich myšlení."

    A jaké myšlenky jim skutečně víří hlavou?!? A jaké jsou li nějaké víří vám???
    Nemohu nevzpomenout Wericha:Některý člověk si myslí,že je gigant ale při tom je veliký ----!
    Howgh!
    http://www.jojo.cz/deti/clanek/co-znamena-howgh
  • Komunističtí agenti sedí ve vládě nebo si případně hrají na prezidenty ČR:
  • Moje siderické kyvadélko mi říká, že tady hraješ jakousi habaďůru...ty budeš asi nějaký agent... *14*
  • ano čeští korýtkáři neumějí odcházet. a není třeba chodit daleko.

    Soudruh Miloš Zeman tvrdil že odejde z politiky a bude spokojený důchodce.
    Není prý Ruml aby se stále vracel zpátky.
    a ejhle Milošek se dvakrát ucházel o prezidentský flek. Takže je jako Ruml.

    WWW. CIBULKA.NET. Volte Petra Cibulku!

    Jediné pravdivé informace v tomto Kocourkově kteří ovládají zločinci z StB a KSČ:

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit